2737
2734
عنوان

دختر 11 ساله و نیمه من پریود شده ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 70283 بازدید | 244 پست
راه درمانش چیه؟؟ برا ازدواجش مشکلی نداره؟؟ 

راه درمانش ۵۰ ۵۰ هه گفتن یا میشه یا نمیشه واسه ازدواجش هم مشکل سازه😔

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر من 11 سال و 5 ماه پریود شد اونموقع قدش 153 سانت بود الان 15 ساله هست 167 سانت شده 

طبق تحقیقات نتی بعد بلوغ از 1 تا 10 سانت رشد دارند اما آرامش و تغذیه خوب و خواب به موقع خیلی موثره

اول آرامش خودت را حفظ کن .تواین دوران از لحاظ تغذیه خیلی رسیدگی کن. اطلاعات درست و کامل بهش بده تا دچار نگرانی و استرس نشه به مرور مسائل نظافتی و جمع و جور کردن خودش را یاد میگیره

اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا 
2731

دخترها تا 18 سالگی رشد قدی دارن و بلندی و کوتاهی قد هم به قد خانواده بستگی داره و ژنتیکیه ... از 18 سال به بعد میشه گفت دیگه تقریبا ثابته و دیگه رشدی ندارن همون اندازه ست

آخرش با این حجم تاپیک های دروغ و سرکاری شما مجبور میشم عینک ته استکانی بزنم😂😂

اگه دور و بر ماهواره يا چيزي هست كه چشم و گوش بچه رو زود باز ميكنه و باعث تحريكش ميشه جمع كنين چون اينا تو بلوغ زودرس تاثير داره. بعد هم نشانه هاي بلوغ زودرس و دكتر از رو آزمايش غدد و حتي رشد دندونها ميفهمه من يه بار دندونپزشكي بودم دكتر يه بچه تو سن بچه خودم رو نشون داد كه دندوناش رشدش جلوتر از دندون دخترم بود گفت اين نشانه اينه كه بلوغ زود رس برا بچه اتفاق افتاده و وقتي با مادر بچه صحبت كرد معلوم شد  تحريك كننده تو محيط زياد بوده

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2740
از دید من مهم نیست خودش خیلی ناراحته. همش میگه تو خیابون کنار شما راه میرم شبیه کوتوله ها هستم.منم د ...

اعتماد به نفسش داره افت میکنه، بهش نشون بده خیلیا هم قدشن و حتی کوتاه تر ولی درنهایت تو روابط انسانی یه چند لحظه به قد توجه میکنن، بعدش رفتار و شخصیت آدما هست که دوست داشتنیشون میکنه، قد چیزی نیست که درموردش حرف بزنن، براش از آدمای محبوبی صحبت کن که قدشون کوتاه تر از دخترته ولی جذاب و دوست داشتنی ان و کسی قدشونو قضاوت نمیکنه 

منم تو دبیرستان درگیر قد بودم ولی واقعاً دارم میبینم منی که قدم در حد میانگین و نرماله اصلا مسئله مهمی نیست و جایی تاثیر نداره و هیچکس قضاوت منفیم نکرده! خودم بیخود حساس بودم

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
2706