2752
2734
عنوان

دختر 11 ساله و نیمه من پریود شده ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 70304 بازدید | 244 پست
حالا بر عکس تو فامیل ما اکثرا دخترا رشدشون بعد پریودشون بوده واسه همین گفتم شاید به ژنتیک مربوط باشه ...

بله رشدش بعد پریود بود. ولی مسأله اینجاست که زمان پریودی یه ریزه بود خودش. فوقش ۸سانت قدکشید که اونم رسید۱۵۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتش بوده دیگه..الان همه رسیدن به ۹ سالگی باز ۱۲ خوبه که نرمالشه

وای من تو 15 سال شدم. انقد دیر شد 

توروخدا دعام کن وسواس فکریم تموم بشه خواهش میکنم صلواتم برام بفرست دیگه طاقت ندارم. هرکی منو دعام کرد و صلواتم فرستاد ایشالله حاجت روا شه.

استارتر عزيز 

به هر حال تغيير خلق و خو تو اين دوران به وجود مياد 

يه كيك كوچولو بخر جشن بگيرين يه كادو بهش بده 

ببرش كتاب بگير براش (تو تاپيك اخرم يه سري كتاب معرفي كردم) 

تاريخ اولين پريودشو با يه جمله يادگاري روي صفحه اول كتابش براش بنويس 

نگران قد و ... نباش چون ١١ سال كاملا طبيعي و به موقع هستش 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
2731
واقعا تعجب میکنم از این رفتاراتون!!! دخترتون دقیقا ب موقع پریود شدن!!! چرا باید تدابیر خاصی در نظر ب ...

برای من هم خیلی عجیبه این رفتارها رو اینجا می بینم

از ۹ سالگی به بعد دیگه طبیعیه این موضوع

بهتره به جای استرس و نگرانی که به اون فرد هم منتقل میشه سطح مطالعه و آگاهیمون رو در این زمینه بالا ببریم

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
وای من تو 15 سال شدم. انقد دیر شد 

نسل به نسل مياد پايين تر 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
واقعا؟یعتی هیچ وقت نمیشه🤔

آره،بله گفتن نمیشه😔واسه یه مادر خیلی درد ه که بدونه دخترش قرارنیست مادربشه توآینده😔با دل پاکتون  براش دعاکنید😔🙏

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................
خوبه باباااا منم 155 هستم، خواهرمم حدود دوازده سالگی پریود شد و مامانم از ترسش بردش دکتر غدد و یکسا ...

از دید من مهم نیست خودش خیلی ناراحته. همش میگه تو خیابون کنار شما راه میرم شبیه کوتوله ها هستم.منم دیگه براش قرص گرفتم ببینیم چی میشه

اولین پریودیش رو پشت سر گذاشت ،من هم کلی بغلش کردم بوسش کردم گفتم خانم شدی بزرگ شدی بچم کلی ترسیده بود هیچگونه اطلاعاتی هم نداشت رفتم بهترین شورت بهداشتی رو براش خریدم کلی هم از لحاظ تغذیه بهش رسیدم ،،،فقط چون بچست هنوز مدام دلشوره داشت که لباسش کثیف نشه و نگران اینه که مامان دوباره باز اینجوری میشم من دوست ندارم،همش نگرانه،،بهش گفتم مامان عادت میکنی ولی استرس دفعات بعد رو داره

عزیزم نگران نباش بهتره برای برسی بیشترموقعیت دخترت وهمچنین سنش که ایازمان مناسبش بوده یانه ببریش پیش دکترمتخصص غددومتابولیسم.ببین موهای  زائدش رشدکرده ایابه لحاظ جسمانی مثلارشدسینه به بلوغ رسیده و..دکتربهترتشخیص میده برات برای رشدقدش تواین زمان شایدنیازبه داروی  تقویتی وویتامین داشته باشه.درکل ببریش پیش دکترخیال خودتوراحت کن.ضررنداره گلم.نه سالگی سن کميه برای پریودشدن یه دختربچه.خواهرخودم توسن نه سالگی تاپایان سوم راهنماییش دکترغددامپول بهش ميدادتابلوغش وهمچنین پریودیش زودترازموعدنشه.

دخترمنم الان 12سالشه 11ونیم  پریودشد داشتم دیوونه میشدم دکترغددهم بردمش براقدش نگران بودم و هست ...

من 10 سالم بود پریود شدم و الآن قدم 164 هستش. ربطی نداره شما نگرانی دخترتو بفرست کلاسای ورزشی مثه والیبال

بله رشدش بعد پریود بود. ولی مسأله اینجاست که زمان پریودی یه ریزه بود خودش. فوقش ۸سانت قدکشید که اونم ...

تغذیه و ورزشم برای بلندی قد تاثیر داره.

حالا دختر خواهر شوهرم ۱۵ یا ۱۶ سالگی پریود شده الانکه ۱۸ سالشه قدش ۱۵۵ بیشتر نیست.

البته کلا خانواده شوهرم قد کوتاهن.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
آره،بله گفتن نمیشه😔واسه یه مادر خیلی درد ه که بدونه دخترش قرارنیست مادربشه توآینده😔با دل پاکتون &n ...

چقدر سخت😭😭ان شالله بزودی مشکل دخترتون رفع بشه عزیزم

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.