2733
2734
عنوان

پسر یازده ماهم تل کرده ؟؟

77 بازدید | 18 پست

سلام بچه ها ماهانم دیگ مث قبل غذا نمیخوره سینش دوماهه تقریبا موقع خوردن غذا خر خر میکرد والانم همونطوره ابریزش بینی گرفته جدیدا شنیدم میگن بچه تل کرده چیز میزم زیاد میذاره دهنش میگم نکنه چیزی تو گلوش گیر کرده باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم میشه بگی تل  کرده یعنی چی؟چون نی نی منم اصلا شیشه نمیگیره فقط تو خواب میخوره. خیلی سختمه ...

عزیزم تل یا قاریق ی غذای میکس نشده یا جسم خارجی تو گلوی بچه گیر میکنه و میمونه عفونت میکنه خودش و مثل سرماخوردگی نشون میده این واسه بچه ای هست ک غذا میخوره و هرچیزی رو خودش میبره سمت دهنش وروجک

عزیزم میشه بگی تل  کرده یعنی چی؟چون نی نی منم اصلا شیشه نمیگیره فقط تو خواب میخوره. خیلی سختمه ...

بچت چند وقتشه گلم من سه چهار ماه اول تو راه رفتن بهش شیر میدادم میخورد 

2740
عزیزم کجایی هستی ادرس میتونی بدی اگ تهرانی

بله تهرانم ببین این قضیه مال سه سال پیش ،یه جا ب من ادرس دادن تو خیابون رمزم بود نزدیک همون جا ک بورس کاشی و سرامیک اگ دقیق بخوای تا شب شماره طرف رو واست پیدا کنم خودت ازش آدرس بگیر

اینکه میگن عادت کرده میش حقیقت داره؟

این روشش فرق داره انگشت میکنه تو گلو بچه ب خاطر همین دیگ جا نمیمونه ک عادتش بشه ،ولی اونایی ک ازبینی فوت میکنن جا میمونه پسر من خدا رو شکر فقط یه بار تل شد

2706