2737
2739
عنوان

کلومیفن و کمر درد

1521 بازدید | 6 پست

سلام بچه ها دکتر این ماه کلومیفن داده بود از روز۳تا پنج شب حالا روز ۱۹ دورمه و کمر درد دارم وترشحمم یکم زیاد شده .بنظرتون برا قرصاس ک خوردم؟کیا تجربه مشابه من داشتن لطفا بیایننن بگین🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن من دو سه روز بعد اینکه قرص تموم شد تخمدانام درد گرفته بود .ولی حالا ک روز ۱۹م هس کمر درد دارم مًث ...

شاید داره پری میاد تا ۱۰ روز چون منم موقعی که پری میاد یه هفته قبلش کمردرد دارم یه روز دو روز ایشالله که بارداری ولش کن این علایم رو

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2742
شاید داره پری میاد تا ۱۰ روز چون منم موقعی که پری میاد یه هفته قبلش کمردرد دارم یه روز دو روز ایشالل ...

.ن بابا گمون نکنم امید ندارم ب بارداری .اگ میشد خوب بود ک خودمو بتونم بیخیال بگیرم  

.ن بابا گمون نکنم امید ندارم ب بارداری .اگ میشد خوب بود ک خودمو بتونم بیخیال بگیرم  

نگیری کارت زار ازمن گفتن هرچقدر دارو بخوری اثری نخواهد داشت

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه