2733
2734
عنوان

مرد نامرد

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 52 پست
چقدر گیجه که حتی پی اما رو پاک نمیکنه

اره چرا اینجورین بعضیا؟

واقن گیجن یا میخوان طرف ببینه؟

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
ابنباتات سایید مارو🤣

اشکال نداره😁🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره چرا اینجورین بعضیا؟ واقن گیجن یا میخوان طرف ببینه؟

نمیدونم والا فک کنم ازبس زیاد چت میکنن از دستشون در میره

منم یبار سرچ چیزای بد کردم یادم رف پاک کنم شوهرم دید🤕

2728

من جای شما نیستم و نمیتونم نظری بدم

اما اینکه یه نفر بخواد بهم خیانت کنه حتی ببخشمش و بازم بخواد تکرار کنه ولش میکنم میرم 

حتی اگه ازش بچه داشته باشم

چون بچه هام اونجوری خیلی بیشتر عذاب میکشن وقتی زندگی سرد ما دوتا رو میبیننن

اما بازم اول میرم مشاوره

نمیدونم والا فک کنم ازبس زیاد چت میکنن از دستشون در میره منم یبار سرچ چیزای بد کردم یادم رف پاک ...

😅😅😅

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2740
توبه گرگ مرگه..

☹🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
چقدر گیجه که حتی پی اما رو پاک نمیکنه

گیج نیست . خیلیم زرنگه . من طوری برخورد کردم همیشه که هیچ وقت گوشیشو چک نمیکنم. پارسال هم دخترخاله طفلیم گردن گرفت که یعنی اون دیده