2726
عنوان

مرد نامرد

447 بازدید | 52 پست

سلام دوستان حالم خیلی بده. امروز گوشی همسرمو چک کردم و دیدم چه خبره. از تلگرام بگیر تا دایرکت اینستاگرامو واتساپ و.. و همه ردپایی از یه پی ام ب یه دختر.اونم چه پی ام هایی. متاسفانه . راستش تقریبا سال پیش هم این کارارو کروه بود نه به این وقاحت. کلماتی که به کار برده بود شرم آور بود . 

سال پیش بعد از کلی دعوا قول شرف داد که دیگه تکرار نکنه.همه ضمانتشو کردن. منم بعد از اون چند بار چک کردم ولی هیچ خبری نبود تا امروز که بعد سه ماه دوباره گوشیشو دیدم.خیلی داغونم. حالت تهوع سرگیجه و....

حالتو میفهمم

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دلشون دریاست🤕😓🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

با یه دختر بود یا با چندین دختر 

میخوای چه کنی 

هر دفعه همین عذرخواهی تموم؟

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.

متاسفم خواهر گلم

خیلی سخته درک میکنم

بچه داری؟

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2706