2737
2734
عنوان

مرد نامرد

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 52 پست
واسه همین دختر دورش زیاده

اصلا قصدم ناراحت كردن شما نيست . ولي تهيه كنندگي همينه . يكي از همسايه هاي ما بازيگر بود . ميگفت بازيگرهاي تازه وارد براي اينكه بتونن نقش بگيرن حاضرن هر كاري بكنن . حتي بعضا پيشنهاد از خوده اون دختراس . پس تا اين شغل رو داره همينه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیز دلم میدونم توی شرایط خیلی بدی هستی 😔 تا حالا مشاوره رفتی؟؟؟

خودم رفتم برای اینکه آروم شم همون پارسال .ولی دونفره نه. ایشون نتوسته هنوز از قالب مجردیش دربیاد. قبل ازدواج به گفته خووش کلی دوست دختر بین المللی داشته و بسیار تنوع طلب بوده. باور میکنی من همش نگران اندامم هستم که همیشه رو فرم باشه .ورزش میکنم .که نکنه ی کوچولو شکم پهلو بیارم

2731
چ خوب ک شوهرت سرد نیس ، میفهمم با ی مشاور یا سک.س تراپ حرف بزنی رفع میشه ب مرور ، نکن تورو خدا گناهش ...

اعتقادی به گناه و دین ندارم

یکی از دوستام س ک س تراپه یه مدت باهاش حرف میزدم خیلی خیلی بهتر شده بودم

ولی اون تصادف کرده یکماهه ندیدمش دوباره شروع کردم

لعنتی عین سیگار میمونه😭

خودم رفتم برای اینکه آروم شم همون پارسال .ولی دونفره نه. ایشون نتوسته هنوز از قالب مجردیش دربیاد. قب ...

اینجوری که دارین تعریف میکنین ازدواجتون رو اعتماد به نفستون هم تاثیر گذاشته و الان هم روی روحیه تون 

جلسه های مشاوره رو ادامه بده عزیزم

و خودتو از درون قوی کن 

زندگی پر از سختیه و الانم شما دقیقا توی روزهای سختی هستی امیدوارم با کمک یه متخصص و با اعتماد به نفس کافی بتونی یه راه خوب رو انتخاب کنی

2740