2733
2739

محمدرضا مير،مطبش زير پل گيشاست،نمي دونم بهترينه يا نه،ولي يکي از بهترين هاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مادرشوهرم سرطان بدخیم سینه داره یه سینه اشو برداشته شیمی درمانی پرتو درمانی شده یک سال و نیمه داره میره دکتر دوباره مریضیش برگشته به خدا زندگیم به هم ریخته شوهرم تک پسره و وابسته مادرش کمکم کنید 

جراح میخوای پروفسور اکبری،آنکلوژیست میخوای صفا نجفی،،،تو این یک سالو نیم هیچ داروی تکمیلی نداشتن برا ...

دارو که زیاد مصرف کرده داروی تکمیلی نمیدونم منظورت چیه ولی همیشه در حال دارو مصرف کردن بوده 

2738

عزیزم یکی از آشناهای ما سرطان سینه داشت پیش خانم دکتر شریفی جراحی کرد روند بهبودش خیلی خوب داره جلو میره

تنها سكوت سطحيه خاك گرفته ي حجم اين كتاب هاست كه زنده است...

ببین دکتر خیلی مهمه برای سرطان من بهترین دکتری که همیشه اسمشو شنیدم دکتر اعظم السادات موسوی هستن خیلی با سوادن حالا سایتشو من میدم چک کن هم بیمارستان امام خمینی هم عرفان جراحی میکنه فوق تخصص انکولوژی و هیئت علمی دانشگاهه تحت نظرش باشی دیگه خیالت راحته که تحت بهترین درمانی و روش درمانت تایید بهترین دکتر بوده 

http://doctormoosavi.com/

مادرشوهرم سرطان بدخیم سینه داره یه سینه اشو برداشته شیمی درمانی پرتو درمانی شده یک سال و نیمه داره م ...

دکتر مریم شفیعی خیلی کارشون خوبه من ادرس مطب و شماره تلفنشون میزارم اگر خواستید برید از نزدیک بیمارانشون هم ببینید یکی از دوستان ما رو درمان کردن و خداروشکر خیلی حالشون بهتره

خ ستارخان خ باقرخان پلاک ۱۱۹ساختمان پرهام طبقه دوم واحد ۵

02166933906

09105656376