2733
2739

خانما من  به پسرم شیرخشک یارانه ای میدادم دکترش گفت شیر خشک یارانه ای شکر زیاد داره بچه زیاد وزن میگیره بیشتر از حد نرمال

شیرشو عوض کردم نان ۲ میدم براش الان

نان چطوره؟زیاد وزن میده یا کم؟ من میخوام در حد نرمال رشد کنه

یکی هم من نان دو اپتی پرو گرفتم رنگ قوطیش ابیه 

تو نت زدم یکی دیگ اورد که ساده بود رنگ قوطی زد چه فرقی میکنن اینا؟

اپتی پرو ینی چی؟

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️

من نان دادم بچم نرمال بود وزنش.

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫

اپتی پروها جدیدن و تقویت سیستم ایمنی بدن دارن 

شیر خوبیه من مجبوری بعد از یکسالگی دارم میدم راضیم 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی ب ژن  داره خواهرشوهرم نان میداد بچش مثل ی توپ بود😀

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
2731
بستگی ب ژن  داره خواهرشوهرم نان میداد بچش مثل ی توپ بود😀

بچه من ماشالله خیلیی وزن میگیره با یارانه ای😐

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
من نان دادم بچم نرمال بود وزنش.

ببخش عزیزم توی ۷ ماه چند کیلو بود پسرت؟

بچه من ماشالله خیلیی وزن میگیره با یارانه ای😐

ماشالله این دیگه تو ژنشه😀😂

2740
ماشالله این دیگه تو ژنشه😀😂

😂😂

ببخش عزیزم توی ۷ ماه چند کیلو بود پسرت؟

سوال سخت میپرسیا😀😁الان سه سالشه یادم نیست ک

ولی یادمه یکسالگیش 10.11 کیلو بود

واقعا؟؟ من شنيدم از ي دكتري ك نان از همه بدتره و ب شدت سنگين

نه بابا .من توی شهرستان زندگی میکنم.اونا تهرون.گفت بچمون بردیم دکتر گفته نان بده...فکر میکنم گفت پروفسور کریمی

2706