2733
2734
عنوان

خانم هایی که به نینی هاشون شیر خشک نان دادن بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 7954 بازدید | 22 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره از همه بدتره دونه هاش مثل شکر زبره،بیچاره بچم تا خورد حالش بد شد و ببخشید اسهال شدید گرفت

منم شنيدم بده 

الان بعضيا ميگن خوبه

ب ژن بچه اس ديگه فك كنم 

ب خيليا نميسازه نان

اون دكتره sam معرفي كرد ك قوطي ١٥٠ عه ولي خب دقيقا انگار شير مادره

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
دکتر  پسرم گفت ،بچه هر شیری رو درست بخوره وزن میگیره

بچه تا بچه فرق میکنه.مثلا من نان میدم بچم رشدش طبیعیه‌.یکی از فامیلامون آپتمیل میده بچش خیلی تپله.یکی دیگه نان میده اونم تپله.یا برعکسش

منم شنيدم بده  الان بعضيا ميگن خوبه ب ژن بچه اس ديگه فك كنم  ب خيليا نميسازه نان اون د ...

اره ولی آدم نده بهتره،اوه خیلی گرونه ک ،اخه ۳ روزی یه قوطی میخورن،من سوپرامیل میدم قوطی ای ۳۳۵۰۰ اونم خوبه میسازه بهش بافتش نرمه

اره ولی آدم نده بهتره،اوه خیلی گرونه ک ،اخه ۳ روزی یه قوطی میخورن،من سوپرامیل میدم قوطی ای ۳۳۵۰۰ اون ...

اره بابا خيلي گرونه 

دكتره واسه خودش ي چيزي گفت 😄

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️