2752
2734
عنوان

از وقتی بچه دار شدم مادر شوهرم اعصابمو ریخته بهم

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 53 پست
یعنی لباساشو امشب نبرم؟

نه نبر، بهت گفت چرا نیوردی بگو هوا سرده خودم هر موقع لازم باشه حمومش میکنم، سر همین حموم کردن سرما خورده بچم، دکتر هم گفت حموم نره فعلا، هر موقع لازم بدونم حموم میبرمش ، با لحن نمیگم تند ولی حالت جدی و محکم بگو نه حالت التماس واه و ناله

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پسرم به دنیا که اومد خواهرشوهرم میگفت باید یکروزدرمیان ببریش حموم میومد میکفت فردا ببریش‌ها ... تا۳ ...

منم همینو میگم تازه توی این سرما،تازه هربار میریم قیچی ورمیدارن ناخنای بچمو کوتاه میکنن چون من یه بار با ناخنگیر بد کوتاه کرده بودم

خداجونم خودت مواظب پسرمو همسرم باش همیشه سالمو شاد باشن میسپارمشون به خودت

نذار دخالت کنه خب، تو مادرشی یا اون؟ من ک نمیذارم بچم اصلا سمتشون بره یا تو بچه داریو تربیتش دخالت کنن، 

خداااااایاااااا تروووووخداااااااا اینبار مراقب کنجدم باش🌹، صدای قلبشو بشنوم، تکوناشو حس کنم، سالم بیاد تو بغلم،🤲🙏    کنجد مامان حالا دیگه لوبیایی شده واسه خودش🥰😍، قربون قلب کوچولوت بشم،۱۰صبح ۱۱خرداد صدای قلب نازنینتو شنیدم😍 حس اینکه ۲تا قلب تو وجودم میتپه خیلی شیرینه، ایشالا قسمت همه منتظرا،آمین🤲😚 ۱۱مرداد۹۹ فهمیدم خدا ی گل پسر ناز بهمون هدیه داده، پسر خوشگلم واسه بغل گرفتنو بوسیدن دستای کوچولوت روزشماری میکنیم، من و بابایی خیییلی عااااااشقتیم🥰
2731
نه نبر، بهت گفت چرا نیوردی بگو هوا سرده خودم هر موقع لازم باشه حمومش میکنم، سر همین حموم کردن سرما خ ...

شوهرم عصبی شد گفت من امشب بهش میگم دحالت نکنه شما اعصاب منو خورد کردین

مادرشوهرمن ک پای بچه رو گرفته بود واس حموم شانس اورده بودم دستم زیر سر بچه بود. بچه سرخورد ت دستم یع ...

بچه به این کوچیکیو مینشونه چندبار به شوهرم گفتم این بچه کوچیکه کمرش درد میگیره زود واسش ولی کو گوش شنوا

یک بار برای همیشه تندی کن دیگه حرف نمیزنن بگو سلاح بچم خودم بهتر میفهمم  تو دخالت نکن انتر&nb ...

والاااا...اونا خودشون ب وقتش بچه داریشونو کردن حالا ب ماها مجال نمیدن، هیشکی بهتر از مادر نمیتونه ب بچش برسه، من ک نینیم نموند ولی واسه بعدی اصلا نمیذارم کسی ب بچم نزدیک شه😌

خداااااایاااااا تروووووخداااااااا اینبار مراقب کنجدم باش🌹، صدای قلبشو بشنوم، تکوناشو حس کنم، سالم بیاد تو بغلم،🤲🙏    کنجد مامان حالا دیگه لوبیایی شده واسه خودش🥰😍، قربون قلب کوچولوت بشم،۱۰صبح ۱۱خرداد صدای قلب نازنینتو شنیدم😍 حس اینکه ۲تا قلب تو وجودم میتپه خیلی شیرینه، ایشالا قسمت همه منتظرا،آمین🤲😚 ۱۱مرداد۹۹ فهمیدم خدا ی گل پسر ناز بهمون هدیه داده، پسر خوشگلم واسه بغل گرفتنو بوسیدن دستای کوچولوت روزشماری میکنیم، من و بابایی خیییلی عااااااشقتیم🥰
منم همینو میگم تازه توی این سرما،تازه هربار میریم قیچی ورمیدارن ناخنای بچمو کوتاه میکنن چون من یه با ...

قیچی؟؟؟؟؟؟؟؟؟😕 چطور اجازه میدی چنین حرکتی رو؟؟؟؟؟؟باناخنگیر بایدکلی مواظب بود بعد باقیچی اونم دست نوزاد؟؟؟مگه ناخنش چقدر بزرگه؟؟؟😒ت روخدا اینقدرخطر نکن😕

منم همینو میگم تازه توی این سرما،تازه هربار میریم قیچی ورمیدارن ناخنای بچمو کوتاه میکنن چون من یه با ...

میدونی چیه میخواد خودش انجام بده که فردا منتشو سرت بزاره که اره بلد نبودیو فلان .عین مادرشوهرمن چند روز اول میمود واسه فوضولی بعد دید خودم تند تند همه کاراشو میکنم و بیکار میمونه پاشد رفت خودشم یبار تو حرفاش گفت هرچقدر منتظر موندم دست به دامن من بشی یبار بهم نگفتی ارزو داره یکاری بلدنباشم اون انجام بده بعد پز بده که بلد نبودی من یادت دادم

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
به خدا همین کارو میکنم

من دخترم خرداد بدنیا اومد اونموقع هوا گرم بود هفته ای دوبار میبردمش ولی الان که ۸ ماهشه هفته ای یکبار یا هر ده روز میبرمش

الان بچت کوچیکه نبرش که سرما نخوره

مامی بهار و بهراد  
اشکال نداره دو روز در میون ببرش حموم حموم نبردیم فقط لباساش رو زود به زود عوض کن لباساشو با مایع ک ...

اتفاقا همینکارو میکنم با اکتیو میشورم

آخه آدمای محترمین،ولی نمیدونم از وقتی بچه دار شدم چرا اینجوری میکنه،خب هرکی بار اول بچه دار شه کلی ا ...

هر کی هرچی گفت شما باید انجام بدی؟ 

بی توجه باش و کار خودتو انجام بده خودش میفهمه که دیگه هیچی نگه

بچه به این کوچیکیو مینشونه چندبار به شوهرم گفتم این بچه کوچیکه کمرش درد میگیره زود واسش ولی کو گوش ش ...

همسرتون اون لحظه باید اعتراض کنه ببینن همسرتون حساسه شاید دیگه این کارو نکنن. من جات باشم ی مدت نمیرم بهونه بچه رو میگیرم ک واسم سخته ت خونه خودم راحتترم .نمیرفتم تاکمی بچه بزرگ بشه مگه اسباب بازیه ک هرجور دلشون میخاد رفتار میکنن عه😕

2706