2737
2739

۳ ماهه بچه دارشدیم توی این مدت مادرشوهرم هفته ای یه بار میگه بچه رو حموم کردی؟بوی ترشیدگی میده،در صورتی که من هفته ای دوبار میبرمش حموم،یه هفته بچم سرما خورده بود دکترش گفت حموم نبر با اینحال باز میگفت حموم نبردیش!!!!!دیشب خونشون بودیم گفت به بچم بمیرم برات توی اون خونه گرم حموم نمیبرنت،شوهرم گفت خونمون خیلی سرده،امروزم شوهرم زنگ زد بهم گفت مامانم پی ام داده بچه رو بردین حموم ما شام اونجاییم گفته لباساشو بیار من ببرمش،اعصابم خیلی خورد شد آخه توی این سرما ببرمش اونجا حموم؟شما بگین چیکارکنم؟

خداجونم خودت مواظب پسرمو همسرم باش همیشه سالمو شاد باشن میسپارمشون به خودت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای چه اسیری شدیا

به خدا،دوست ندارم کارای بچمو کس دیگه ای انجام بده اونم اینجوری که یعنی من مادر بدیم

2740

من که هنوز حامله هم نشدم میگه مگه من میزارم به بچه ظلم کنی یا بزنیش یا سرش داد بزنی و....بچرو من باید بزام من باید بزرگش کنم اونوقت دخالتش با اوناست .

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 
خوب لابد بچه بو میداده دیگه

بچم رفلاکس داره شیر بالا میاره بیچاره بوی شیر میده