2733
2734
عنوان

از وقتی بچه دار شدم مادر شوهرم اعصابمو ریخته بهم

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 53 پست
میدونی چیه میخواد خودش انجام بده که فردا منتشو سرت بزاره که اره بلد نبودیو فلان .عین مادرشوهرمن چند ...

اره واقعا،دوبارم اومد خونمون لباسم اورد گفت اومدم ببرمش حموم 

خداجونم خودت مواظب پسرمو همسرم باش همیشه سالمو شاد باشن میسپارمشون به خودت
شوهرم عصبی شد گفت من امشب بهش میگم دحالت نکنه شما اعصاب منو خورد کردین

آجی بهش بگو با مامانش با ارامش صحبت کنه؛ اینجا باید مدیریت کنی، نزار مادر و پسر دعوا و بحث کنن، چون ممکنه از چشم تو ببینه مادر شوهرت، این مسئله چیزیه که خودت میتونی حلش کنی، به همسرت بگو آروم باشه و خودت ولی محکم و عین حال محترمانه صحبت کن باهاش، 

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسرتون اون لحظه باید اعتراض کنه ببینن همسرتون حساسه شاید دیگه این کارو نکنن. من جات باشم ی مدت نمیر ...

دیگه دارم دیوونه میشم

به خدا،دوست ندارم کارای بچمو کس دیگه ای انجام بده اونم اینجوری که یعنی من مادر بدیم

یبار محکم وایستا بهش بگو به کسی ربط نداره من کی ببرم یا نبرم لطفا دخالت نکن تو بچه داری من شما بچه داری خودتو کردی تموم شد بزار من واسه بچم راحت مادری کنم البته اینا رو در حضور شوهرت نگو وقتیم شوهرت گفت اینو چرا گفتی بگو بچه سرما میخوره عزیزم با شوهرت خوب حرف بزن   

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
2731
اره واقعا،دوبارم اومد خونمون لباسم اورد گفت اومدم ببرمش حموم  

مادرشوهرم بچه جاریمو تا ۳سالگی خودش تر وخشک کرد الان هر دقیقه میگه من شستم من بردم من اوردم من غذا دادم و.... ولی من اصلا نذاشتم کسی یه قاشق دهن بچم بزارم میخوام چیکار وقتی فردا میخواد منت بزاره .الان لباس ببری اون بچتو بشوره فردا تو روت میگه عرضه نداشتی بچتو یه حموم ببری من میبردمش حموم

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
وای من الن عصابم بهم ریخت      

روزای اول که زایمان کرده بودم داشتم دیگه دیوونه میشدم فقط میخواستم تنها باشم همش گریه میکردم،هی حرف هی حرف اینکارو بکن اونکارو بکن

2740
به همه چیش،ناخناش،حموم،لباساش

بچتو یجور بگردون که به هیچی نتونه گیر بده .بعدشم گفت ببر حموم بگو دیروز بردم .لباسشو عوض کن فعلا خوبه دوساعت بعد عوض میکنم خلاصه کاره خودتو بکن

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂