2733
2739
عنوان

روز زن و ولنتاین هیچی گیرم نمیاد😢

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 41 پست
من پارسالم بخاطر شرایط اقتصادی هیچی نگرفتم امسالم نمیگیرم بخاطر آبرو داری فقط به مادر ها کادو میدیم ...

منم امسال مثل شمام

تازه كلي ميگردم قيمت مناسب پيدا كنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم هیچی گیرم نمیاد چون میخوره ب شهریه دانشگاه و خرید عید همسرم میگه مگ حتما باید اون روز باشه من این همه برات خرج میکنم.کلا اهل کادو نیست حتی تولدم 

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 
من پارسالم بخاطر شرایط اقتصادی هیچی نگرفتم امسالم نمیگیرم بخاطر آبرو داری فقط به مادر ها کادو میدیم ...

منم بیشتر واسع همون غصه دارم نمیتونیم کادویی بدیم به پدر مادرا البته اوناهم توقع ندارن

اگه اخلاقم بده عوضش دستپختم خوبه😌دوست داشتی اخلاقم خوب بود گرسنه میموندی   
2731

من چند روز پیش تولدم بود اونم هیچی نداد چ برسه ب روز زن و ولن هیچ سالی کادو نداده هیچ وقت😢😢😢

هیچ عشقی بالاتر از عشق مادر به بچه هاش نیست.عاشقتونم جوجه های خوشگلم🐥🐥
درسته منم به همچین چیزا قانعم ولی انقد دغدغه مالی داریم فک نکنم شوهرم اصلا یادش بمونه

همه الأن توهمین شرایطن تویادت باشه یه شام درست کن یه کیک ساده درست کن کنارهم خوش باشین 

والامن همسرم شرایط مالیش خوب نیست هرسال یه شاخه گلی یه کادوکوچیکی واسم میگیره منم خیلی خوشحال میشم که حدأقل یادش بودم 

وَلا تَیْأَسُوا مِنْ رَوْحِ الله.... از رحمت خدا ناامید نشوید
2740
هر سال کادو میداد بهت تولد سالگرد ازدواج ولنتاین روز زن؟؟؟

اره امسال میدونم بخاطر شرایط مالی چیزی نمیخره حتی ممکنه تبریکم نگه خیلی اخه دغدغه مالی داره 

منم بیشتر واسع همون غصه دارم نمیتونیم کادویی بدیم به پدر مادرا البته اوناهم توقع ندارن

خیلی سخته خدا به هممون کمک کنه😔😔😔

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
گيرم نمياد خيلي حرف زشتيه مگه كاسبي؟؟؟؟

🙁🙁 چه ربطی داره منظورم کلی بود حتی یه تبریکم مثلا

من چند روز پیش تولدم بود اونم هیچی نداد چ برسه ب روز زن و ولن هیچ سالی کادو نداده هیچ وقت😢😢😢

الهی تبریکم نگفت

همه الأن توهمین شرایطن تویادت باشه یه شام درست کن یه کیک ساده درست کن کنارهم خوش باشین  والامن ...

درست میگی شما منم اصلا مادی واسم خیلی مهم نیس میگم انقدر ناراحته مشکلات مالیه شوهرم تبریکم یادش نمیمونه . حتما سعی میکنم یه شام عاشقانه درست کنم ❤

2706