2737
2734
عنوان

روز زن و ولنتاین هیچی گیرم نمیاد😢

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 41 پست
الهی تبریکم نگفت

چرا ی تبریک میگه ولی کادو ن .من توقع کادو میلیونی ندارم ولی ی چیز کوچیک خیلی شادم میکنه ولی متاسفاته تا حالا هیچ وقت از هیچ کس کادوی تولد نگرفتم

هیچ عشقی بالاتر از عشق مادر به بچه هاش نیست.عاشقتونم جوجه های خوشگلم🐥🐥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره امسال میدونم بخاطر شرایط مالی چیزی نمیخره حتی ممکنه تبریکم نگه خیلی اخه دغدغه مالی داره 

پس برو خدا تو شکر کن بد سه سال مشکل مالی پیدا کردین من پارسال روز ولنتاین و زن نامزد بودم و اولین بارم بود چندان چیز جالبی هدیه نگرفتم چه مادی چه معنوی امسالم تولدم یادش نبود سالگردمون بچه بازیش گرفت قهر کرد چیزیم نخریده بود حتی باهم یه شب خوبم نگذر ندیم دوتایی نه بغلی نه بوسی ولنتاین امسال هم فک نکنم چندان جالب باشه.  چون وضع مالیمون خرابه البته زیر سایه مدیریت مالی نداشتن آقامون. 

تو بد سه سال من از همون اول پس خیلی خوشبختری

چرا ی تبریک میگه ولی کادو ن .من توقع کادو میلیونی ندارم ولی ی چیز کوچیک خیلی شادم میکنه ولی متاسفاته ...

الهی عزیزم میدونم سخته درک میکنم انشاالله محبت بینتون بیشتر بشه

اگه اخلاقم بده عوضش دستپختم خوبه😌دوست داشتی اخلاقم خوب بود گرسنه میموندی   
2731
درست میگی شما منم اصلا مادی واسم خیلی مهم نیس میگم انقدر ناراحته مشکلات مالیه شوهرم تبریکم یادش نمیم ...

چه میشه کرداگه اون ناراحته شماشادباشین فضای عوض بشه امیدبدین بهش  

وَلا تَیْأَسُوا مِنْ رَوْحِ الله.... از رحمت خدا ناامید نشوید
پس برو خدا تو شکر کن بد سه سال مشکل مالی پیدا کردین من پارسال روز ولنتاین و زن نامزد بودم و اولین با ...

😔😔😔 ای وای خیلی ناراحت شدم واست آقایون خیلی اهمیت نمیدن ب این چیزا ولی ما خانوما خیلی ریز بین هستیم انشاالله امسال حسابی سوپرایزت میکنه از ته دلم واست آرزو خوشبختی میکنم 

چه میشه کرداگه اون ناراحته شماشادباشین فضای عوض بشه امیدبدین بهش  

همین کارو میکنم حتما ممنون از توجهتون 

😔😔😔 ای وای خیلی ناراحت شدم واست آقایون خیلی اهمیت نمیدن ب این چیزا ولی ما خانوما خیلی ریز بین هست ...

من بازم راضیم فقط دعا کن اون مشکلم که الان باهاش در گیرم حل بشه اون برام میلیاردها ارزش داره حل شدنش 😭

2740
من بازم راضیم فقط دعا کن اون مشکلم که الان باهاش در گیرم حل بشه اون برام میلیاردها ارزش داره حل شدنش ...

انشاالله واست صلوات میفرستم