2737
2739
عنوان

روز زن و ولنتاین هیچی گیرم نمیاد😢

241 بازدید | 41 پست

سلام خوبید 

چندوقتیه خیلی دلم گرفته همشونم بخاطر مشکلات اقتصادیه وقتی به این فکر میکنم که واسه روز زن‌و ولنتاین هیچی گیرم نمیاد بیشتر غصه میخورم میدونم سخته شاید واسه خیلیا اینجوری باشه ولی خب امسال اولین ساله که انقد بی پول شدیم خواهشا زخم زبون نزنید یکم دلداری بدید چون فقط اینجا میتونم درددل کنم 

اگه اخلاقم بده عوضش دستپختم خوبه😌دوست داشتی اخلاقم خوب بود گرسنه میموندی   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چرا ولنتاین  و روز زن برام مهم نیس چیزی نگیرم؟

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2731
2738

مگه حتما کادو باید مادی باشه همین محبت خودش خیلیه..چند شب پیشا نیمه خواب بودم همسرم تو گوشم هی میگف خیلی دوست دارم خیلی خوشحالم که تو رو انتخاب کردم و کلی حرفای قشنگ⁦❤️⁩😅 ..حس کردم بهترین کادوی جهانو بهم دادن 😅

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭

من پارسالم بخاطر شرایط اقتصادی هیچی نگرفتم امسالم نمیگیرم بخاطر آبرو داری فقط به مادر ها کادو میدیم ماه دیگه هم که روز پدره فقط به پدرها کادو میدیم.خیلی هنر کنیم به پدر و مادرها کادو میدیم و آبرو داری میکنیم مثلا.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
مهم عشقیه که بینتون هست بایه شاخه گل هم میشه شادشدوعشقوثابت کرد

درسته منم به همچین چیزا قانعم ولی انقد دغدغه مالی داریم فک نکنم شوهرم اصلا یادش بمونه

اگه اخلاقم بده عوضش دستپختم خوبه😌دوست داشتی اخلاقم خوب بود گرسنه میموندی   
2706