2737
2739
عنوان

ایدز دارم؟؟؟!!!!

37665 بازدید | 26 پست

بچه ها من هفته هفتمم رفتم بهداشت گفت آزمایشات کمه باید چندتا دیگگه بری بدی

یکیشون ایدزه

حالا هشت نه سال پیش تو یه خرابه داشتم میرفتم پام به یه آمپول خورد یکم خون اومد خیلی کم در حد زخم. شدن الان ممیترسم نکنه مال ی معتاد ایدزی بوده باشه😔😔

خدایا شکرت.. میشه برای سلامتی پسرکوچولوم و شوهرم صلوات بفرستین؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خدا خیرت بده این حرفا چیه مردم از خنده 🤣🤣🤣

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2740

😐دیشب رفتم درمونگاه امپول بزنم دیدم رو تختشون سوزن و سر سرنگه😑 ب پرستاره گفتم این چ وضعشه اخه 

اخه اگه من میخوابیدم اون سوزنش میرف جاییم 

ایدز میگرفتم کی جواب میداد😬😬😬 جمع کنین که جمعتون میکنم😐😂 والا بخدا😐 کم استرس کرونا نکشته ما رو این چیزام پیش بیاد واسمون

پسری که قدت بلنده چهارشونه ای😌🤤چشات درشته 👁👁 موهات فرفریه➿️➿️➿️➿️ آره با خودتم 🙂‍↔️تو همون دومادی که نَنَم از خدا خواسته 👨🏻‍🦱🤪 خدایا من هیچی واسه خودم نمیخوام🥹فقط یه دوماد موفرفری به نَنَم بده🤲😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1847010
ایدز بیرون از بدن بیشتر از چند ثانیه زنده نمیمونه ولی پابرهنه تو خرابه چیکار داشتی واقعا   &n ...

کفششم جلوباز بوود

خدایا شکرت.. میشه برای سلامتی پسرکوچولوم و شوهرم صلوات بفرستین؟

ایدز برخلاف اینکه میگن علایم نداره خیلی هم علایم داره.هیچیت نیس.مهمترین راه انتقالش همون خونه.بعد رابطه جنسی از راه مقع.د و واژینال.از راه اورال یا دهانی هم امکان نداره مگر اینکه در دهان زخم باشه اونم زخم عمیق نه سطحی و احتمالش پنج صدم درصدع!!توو محیط بیرونم بیش از ی مین زنده نیس

اعلایمش بد چند سال خودش را نشون میدع اعلایمش چی هست ؟

علایمش همون موقع هم نشون میده خودشو.بیماری پوستی.زخم در دهان.گلودرد مرتب و تب و عرق شبانه در خواب.عفونت های مداوم واژینال.عفون مداوم سرما و ..

2706