2752
2734
عنوان

ایدز دارم؟؟؟!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 37859 بازدید | 26 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

علایمش همون موقع هم نشون میده خودشو.بیماری پوستی.زخم در دهان.گلودرد مرتب و تب و عرق شبانه در خواب.عف ...

عفونت ک اکثرا دارم عفونت ادراری

خدایا شکرت.. میشه برای سلامتی پسرکوچولوم و شوهرم صلوات بفرستین؟
2731
یعنی قبل هشت سال اگه یکی داشته و ندونه علائم نشون میده؟

تا زمانی که تبدیل به ایدز نشه علائمی نداره و تنها راه تشخیصش آزمایش اچ ای وی که بهترین آزمایشم الایزا نسل ۴ که از چهار هفته بعد از ورود ویروس میتونه تا حد زیادی قابل اعتماد باشه و سه ماه و ۶ ماهم بعضی جاها توصیه میکنن برای اعتماد صد در صد  

تا زمانی که تبدیل به ایدز نشه علائمی نداره و تنها راه تشخیصش آزمایش اچ ای وی که بهترین آزمایشم الایز ...

من 3،4 سال پیش تیغ آرایشگاه سرم برید ممکنه ایذر گرفته با‌شم جواب بده خواهشا 

من 3،4 سال پیش تیغ آرایشگاه سرم برید ممکنه ایذر گرفته با‌شم جواب بده خواهشا 

ن ایشالاه چیزی نیس

برای شادی روح عزیزانمون الان صلوات بفرستیم ♥️♥️هربزرگی بزرگ نیس بزرگ بایدبزرگی بلدباشه

سلام من 2ساپیش میخواستم بادوستام شوخی کنم یه سرنگ اززمین پیداکردم بعد موقع دویدن افتادم وسرنگ رفت تودستم اون موقع زیاد درمورد ایدز نمیدونستم الان که میدونم باخودم فکرکردم دیدم یه مدت بعد اون اتفاق روی آلت تناسلیم یه چیزی شبیه زگیل دراومده وازبین نرفته ومن هم تاالان نادیده گرفتم نکنه از علایم ایدز باشه.میخوام به بابام بگم بریم آزمایش ولی میترسم فکرکنه رابطه داشتم چون فکرنکنم باورکنه بعد2سال هنوز اون اتفاق یادمه لطفا کمکم کنید دارم دیوونه میشم

🟡درمان و کنترل قطعی بیماری ایدز و HIV :

♦️جدیدترین و بهترین راه درمان ایدز

♦️به دو روش با دارو و بدون دارو

بدون هیچ گونه عوارض ❗

دکتر میر حسین کاظمی

متخصص طب مکمل

شماره ی تماس :

09367461816

🟡درمان و کنترل قطعی بیماری ایدز و HIV :

♦️جدیدترین و بهترین راه درمان ایدز

♦️به دو روش با دارو و بدون دارو

بدون هیچ گونه عوارض ❗