2733
2734
عنوان

سبزه یا سفید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 123801 بازدید | 82 پست
سلام. منم سبزه ام. مجرد که بودم عاااااااااااشق پوستم بودم آخه میرفتم استخر همه میپرسیدن برنز کردی میگفتم نه میگفتن خوووووووووشبحالت.
اما حالا: گه گداری از شوشو شنیده بودم سفید دوست داره منم خیییییییییلیییییییییییی حساس شدم به رنگ پوستم هر زن سفیدی میبینم دلم میلرزه میگم نکنه شوشو دلش بلرزه و بره ...
البته یبار برنز کردم خیلی تیره تر شدم.خییییلی خوشش اومد اما پوستم داغون میشه همش برنز کنم.
البته یبار که گفت سفید خوبه گفتم عزیزم چشماتو باز میکردی زن سفید میگرفتی. دیییییییییییییییگه ازون موقع هیچی نمیگه. اما اعتماد به نفسم سقوط کرد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم شوهرم سفیده باچشم روشن.من گندمیم.اصلا جلوش اعتماد به نفس نذارم.
انصاف نیست …

دنیا آنقدر کوچک باشد که آدم های تکراری را روزی هزار بار ببینی …

و آنقدر بزرگ باشد …

که نتوانی آن کس را که دلت میخواهد حتی یک بار ببینی …

2728
من رنگ سبزه و گندمی رو با هیچی عوض نمی کنم... من پوستم گندمیه. همیشه هم کرم پودر و پنکک یک درجه تیره تر از رنگ پوستم می گیرم... هیچوقت هم دوست نداشتم سفید باشم.. تازه گاهی که توی ماهوار زنای سیاه پوست می بینم با خودم می گم کاش منم سیاه بودم.ههههههههههههههه یه کم رو خودت کار کن
والا منم سبزه هستم
شوهرمم سفیده

هیچ وقتم اعتماد به نفسم کم نمیشه
دلشونم بخواد....
ببین رز جون اگه خودت خودت رو دست کم بگیری دیگرون هم تو رو دست کم میگیرن

مگه 5 تا انگشت مثل هم میشن که همه ما یک رنگ بشیم
اعتماد به نفست رو ببر بالا عزیزم....زندگیت رو بخاطر این چیزای پیش پا افتاده خراب نکن
خدا جونم سلامتی همه اعضای خانواده ام...سلامتی همسرم و تمام زندگیم دخترم و توراهیم پسرم...ایشاالله به سلامتی در آغوشش بگیرم و برای هردوشون مادری کنم...محتاج دعا دوستان هستم
منم شوهرم سفیده صورت و دستاش که تو آفتاب سوخته تازه شده رنگ جای سفید من هه هه هه
خواهرش بلووووووووووره .
اما رز عزیز بیا ما هم خودمونو دست کم نگیریم. زندگیمون خراب میشه الکی الکی.
من یه مدت خیلی دارم رو خودم کار میکنم . با اینکه هر زن سفیدی و میبینم دلم میلرزه اما اصلا به رو خودم نمیارم.
فقط سفیدی نیس که. شوهرت هیچ ایرادی نداره؟ شوشو من که خیلی توپولیه .
اگه یه ذره بفهمن ما این احساس و داریم اعتماد به نفسشون میرسه به آسمونا
ببخشید رز جون من اصلا نمی تونم دلداریت بدم چونکه خودم سبزه هستم و با وجودیکه پوست شوهرم همرنگ

پوست خودم هست و اصلا هم جوش ندارم ولی اصلا دوست ندارم تو رو شنایی منو ببینه البته دیگه عادی شده برام

ولی می دونم دوست داشت سفید می بودم و از شوهرمم گذشته خودم خیلی خیلی سفیدی رو دوست دارم . اصلا

کسی که سفیده زشت نمی شه ولیکسی اگر سبزه باشه هرچه قدر هم صورتش قشنگ باشه مثل سفیده نمی

شه . دو تا عروس دارن هر دوشون سفیدن البته صورتشون بیشتر سفیده اینقدر نگاشون می کنم و اینقدر دوست

دارم و حسرت می خورم چرا من سفید نیستم............اصلا حرفای بچه ها رو هم قبول ندارم که میگن سبزه

قشنگ تره ولی ممکنه این حرفشون راست باشه ها که میگن شوهرای سفید دنبال زنای سبزه ان . چون من هر کی

می شناسم تو دور اطراف سفید بوده رفته و یه زن سبزه پیدا کرده.
توکلت علی الحی الذی لا یموت
2738
سلام به چه چیزهایی فکرمیکنید.مردهاخیلی دلشون هم بخواداونهااصلا غصه این رومیخورن که ماچه چیزی دوست داریم که اونهاندارن ودرصدد این باشن که دلخواه ماباشن.من نمیدونم چرامابایدهمیشه مطابق خواسته اونهارفتارکنیم که یک موقع نپرن.ولی من شخصاخیلی دوست داشتم سبزه باشم نه خیلی تندفقطدوست دارم پوستم جوگندمی .فقط دوست دارم نه که زندگیم روتحت تاثیرقراربده
رز عزیز به نظر من این موضوع خیلی پیش پا افتاده ایه که تا این حد زندگی شمارو تحت تاثیر قرار بده اولا که شوهر شما چشم بسته که شمارو انتخاب نکرده درثانی اگه مردا بخوان به خاطر رنگه پوست و چشم و... از انتخابشون پشیمون بشن همون بهتر که زودتر این اتفاق بیفته!
سعی کن به این موضوع فکر نکنی اعتماد به نفس داشته باش با خودت بگو که من جه خصوصیات خوبی داشتم که همسرم منو انتخاب کرده
بنظر من که این جور چیزا اصلا مهم نیست من هم سبزه هستم و شوهرم سفید کلا همه خانواده شورم سفیدن بخصوص خواهر شوهرم اما برای من که اصلا مهم نیست از وقتی بچه شیر میدم هرمون هام بهم ریخته و صورت هم کلی جوش زده نه دارو میتون مصرف کنم نه چیز دیگه ای چون شیر میدم تازه من سر کار که بودم اگه خانمی خیلی سفید بود از همکار های آقا میشنیدم که میگفتن وای فلانی شیر برنج یا مثل روح میمونه خیلی سفید هم من دوست ندارم الان برادر مجردم که دارم خودش سبزه است و دختر سبزه خوشکل بیشتر دوست داره میگه خیلی سفید خوشم نمیاد تازه الان با یه کرم پودر همه چی حله بشتر زن های سفید فامیل هم که میرن برنز میکنن
باید رو خود ت کار کنی عزیزم....اگه خودتو بالا ببینی بقیه هم تو رو بالا میبینن
فلما ان جاء البشیر القاه علی وجهه فارتد بصیرا قال الم اقل لکم انی اعلم من الله ما لا تعلمون(پس هنگامی که بشارت دهنده امد پیراهن یوسف را روی صورت یعقوب افکند پس دیده اش بینا شد انگاه به فرزندانش گفت مگر به شما نگفتم من از خدا چیزی میدانم که شما نمیدانید)
عزیزم روی سلامتی خودت تا میتونی کار کن ....پوست صاف و اندام زیبا ایناس که مهمه
فلما ان جاء البشیر القاه علی وجهه فارتد بصیرا قال الم اقل لکم انی اعلم من الله ما لا تعلمون(پس هنگامی که بشارت دهنده امد پیراهن یوسف را روی صورت یعقوب افکند پس دیده اش بینا شد انگاه به فرزندانش گفت مگر به شما نگفتم من از خدا چیزی میدانم که شما نمیدانید)
2706