2410
2553
عنوان

سبزه یا سفید؟

123562 بازدید | 82 پست
سلام بچه ها جون من دیروز این تایپیک زدم و پرسیدم به نظرتون پوست سبزه قشنگتره یا سفید؟
خب حالا منظورم رو میگم و مشکلم رو
من نمیخوام برنزه کنم چون خودم سبزه ام
بچه ها بر خلاف خیلییا که گفتن سبزه من اصلا رنگ پوستم رو دوست ندارم احساس میکنم هیچ آرایشی هیچ لباسی بهم نمیاد آرزو دارم یه رنگ زرد یا صورتی یا پسته ای جیغ بپوشم اصلا خودم رو دوست ندارم شاید تنها مشکلم رنگ پوستمه اما چهره ی خوبی دارم خیلی خجالت میکشم مخصوصا موقع س ک س از همسرم خیلی زیاد اونقدر که دوست ندارم بهم دست بزنه اما شوهرم هیچ وقت بهم چیزی نگفته مخصوصا که بورو سفیده امیداورم جای مسخره کردن فقط کمکم کنید
میگم کاش زشت زشت بودم اما سفید بودم
اینقدر موقع شیر دادن خجالت میکشم کلی قایم میشم
اگه اینجا گفتم چون جای دیگه روم نمیشه.... لطفا کمکم کنید اصلا اعتماد به نفس ندارم
تو دیواااااااااااااااااااانه ای رز البته ببخشیدااااااااااااااااااااا

من خودم سفیدم اما عاشق این بودم که کاش سبزه بودم

عزیزم تصور میکنم شوهرتم موقع انتخاب به همه این مسائل دقت کرده وچشم بسته انتخاب نکرده
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تو مشکلت پایین بودن اعتماد به نفسته نه رنگ پوست دوست من
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
2720
من سبزه ام شوهرم سفیدو بوره اما همیشه میگه بدن سبزه خیلی قشنگه من با اینکه کمرم جوش داره اما اصلا اعتماد به نفسمو حفظ میکنم و رنگ پوستمو به رخش میکشم الان همه میرن برنز میکنن دختر دیگه کسی سفید دوست نداره
یه مورچه اگه صد دفعه دونه اش بیافته صد دفعه برش میداره.واسه چی؟واسه اینکه امید داره.
یه دوستی دارم از من سبزه تره خیلییییییییییی قشنگتره وقتی تاب تن میکنه من همش میگم کاش من سبزه تر بودم
یه مورچه اگه صد دفعه دونه اش بیافته صد دفعه برش میداره.واسه چی؟واسه اینکه امید داره.
2714
دارید دلداری میدید ؟
میدونم مردا عاشق زنای سفیدن
شوهرم خیلی خوبه بهم هیچی نمیگه
بعضی وقتا به ذهنم میزنه بگم بره صیغه کنه آخه اون چه گناهی کرده
اینو جدی میگم به خدا
آخه مشکل زیادم س همون س ک س به خدا خجالت میکشم افسرده شدم آخه چرا خدا به من این رنگ پوستو داده
ای بابا چه اهمیتی داره واقعا این موضوع؟؟همه یه سری ضعف دارن یه سری قوت تازه نصف این ضعف ها و قوت ها و خود ما معنی میکنیم و واقعا سلیقه ای هست، هم زن سفید هم زن سبزه تند اصن تو بگو سیاه هر دو واسه خودشون یه جذابیت هایی دارن، بنظرم آدم باید سعی کنه نکات قوتش و قوی کنه تا اون نقاط ضعف کمتر نشون بده، اینم واقعا نظر و حس تو هست که این و ضعف و مشکل میبینی، مهم اینکه به کی چی بیاد به یکی اصن سفید نمیاد به یکی هم اصن سبزه بودن نمیاد مهم اینه که در مجموع خوب باشی و از همه مهمتر اینه که خودت این مجموع و جذاب کنی و بهش برسی
بعد خوبه که شوهرت سفیده تضاد باحال و جذابی میشه که دیونه ای بخدا (البتــــــــــــه عــــــــذر میخوااااام)اصولا آدم از اون چیزی که خودش نداره و نیست خوشش میاد، ببین یه چیزی الان به ذهنم رسید این کرم های برنزه هست که برای تن هست برو داروخونه یا لوازم آرایشی ها بگو من کرم میخوام که برنز بشم بدون استخر و این حرفا یه چیزایی هست که فقط رنگ میده به بدن ، یعنی یه حالی میگیره پوست، چند وقت هم میمونه خوب از اون بزن شاید تنوعی برات شد از این فکر اومدی بیرون
وقتی همه سر به سرم میذارن میگن سیا منم میگم :
سفید سفید 100 تومن
سرخ و سفید 300 تومن
حالا که رسید به سبزه هرچی بگی می ارزه
2706