2733
2734
عنوان

سبزه یا سفید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 123740 بازدید | 82 پست
دارید دلداری میدید ؟ میدونم مردا عاشق زنای سفیدن شوهرم خیلی خوبه بهم هیچی نمیگه بعضی وقتا به ذهنم م ...

سلام 

من یه روانشناسم. اول اینکه درنظر داشته باشید مرد ها به شدت تنوع طلب هستن و این در ذات و وجود انها قرار داره(که البته دلیل بر خیانت و توجیح کننده آن نیست) مردا قبل از ازدواج عاشق چشم و ابروی شما میشن بعد از اون شخصیت و اخلاق و منش شما است که خیلی اهمیت پیدا میکنه. شما اگر خجالت نکشید و اعتماد به نفس داشته داشته باشید و روی رابطه جنسیتون کار کنید زوج خوشحالی خواهید بود و مسئله گندمی یا سفید بودن در حاشیه قرار میگیره. مردها همونطور که گفتم تنوع طلبن کوچیک و بزرگ گندمی و سفید کلا همخ مدلی را دوست دارن. البته در دوران های مختلف گرایش مردان تغییر پیدا کرده.قدیم یعنی ۲۰ تا ۳۰ سال پیش زنای سفید و چاق زیبا محسوب میشدن. شما دیگه دهه ۵۰ و ۶۰ زندگی نمیکنید. ازبدنی که دارید لذت ببرید. زمانی که شما حس خوبی نسبت به بدنتون داشته باشید شوهرتونم داره وگرنه خیر . خودتونو دست کم نگیرید. موفق باشید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو مشکلت پایین بودن اعتماد به نفسته نه رنگ پوست دوست من

درسته!! منم همین مشکلو دارم.. البته مشکل ما علاوه بر پایین بودن اعتماد بنفس اینم هست که طرف مقابلمون از خودمون خوشگل تره و مدام پیشش حس میکنیم که زشتیم و کمیم براش، منم چندبار شده که اطرافیان بهم بگن شوهرت از خودت خوشگلتره یا خیلی سفیدتره، اما شوهرم منو همینجور که هستم دوستم داره و ممنونشم.. 

2731
من سبزه ام شوهرم سفیدو بوره اما همیشه میگه بدن سبزه خیلی قشنگه من با اینکه کمرم جوش داره اما اصلا اع ...

نه عزیزم ایطور نیست بیشتر مردا سفید دوست دارن البته بازم سلیقه هرکس متفاوته

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

سلام...عزیزم بقیه هرچقدرم به تو بگن سبزه خوشکله باز تا زمانی که تو خودت یاد نگیری خودتو دوست داشته باشی فایده نداره

بدن سبزه واقعا خوشگله....هانده آرچل حتما میشناسی....پر و پاچشو دیدی چقد سبزس؟؟؟؟بعضی جاها کرم زده وگرنه بدنش و صورتش سبزس و عکسای زیادی با آرایش برنزه هم داره اما ببین چقددد همه عاشقشن....برات مهم نباشه دیگران چ فکری دربارت میکنن.منم سبزم و دقیقا تنها قسمتی از بدنم ک رنگشو دوس ندارم همونجاس ک تو اشاره کردی😅اما خب روش هایی هست ک روشن تر شه.....کافیه تو نت ی سرچ بزنی کلی روش خانگی میاره...علاوه براون عمل لابیاپلاستی برای خوش فرم تر کردن اندام تناسلی یا لیزر مونالیزا برا روشن کردن رنگ پوست میتونی انجام بدی تا اعتماد به نفست برگرده....اگ پول پس انداز داری حتما امتحانش کن خودمم از الان دارم پول جم میکنم برا وقتی ک خاستم ازدواج کنم😁اما مهمترین چیز اینه ک خودت دوس داشته باشی

درضمن تو رابطه جنسی ک شوهرت نمیاد دم و دسگاهت نگاه کنه ک خجالت میکشی😐مردا همین ک اونجاشون روشن شه چشاشون کور میشه نترس🤣در طول روزم ک چشمش ب صورتته سعی کن بیشتر به صورتت برسی...شکمم براشون از همه چی مهم تره دسپختت خوب باشه میمیره برات

این عملم مطمئن باش تاثیری رو علاقه شوهرت نداره فقط میتونه اعتماد ب نفس خودت ببره بالا

2738