2737
2739

دوستان این نظر دکتر هلاکویی بود که خیلی به نظر من تو اون تاپیکم شبیه بود جایی دیدم گفتم بنویسم شما هم بخونید. 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

ممکنه یه مرد از دادن حق طلاق به همسرش حس خوبی نداشته باشه اما ابدا نه این حق رو داره نه نظرش نظر درستیه.

ما در یک کشوری زندگی می‌کنیم که متاسفانه قوانین موجود در این زمینه نه اخلاقیه نه انسانی و نه خوب و درسته.

اگر من زنی هستم که موقع ازدواج از همسرم حق طلاق میخوام موضوع این نیست که ماجرای طلاق برای من مطرحه.موضوع پذیرفتن اصل برابری و واقع بین بودن و ازدواج واقعی زن و مرد امروزیه.

شما نمی‌تونید ادعا کنید دوتا آدم امروزی هستید ولی به قانون غلط دیروز عمل کنید و با مشکل رو به رو بشید.

از نظر من حق طلاق هم باید برای مرد باشه هم برای زن

یعنی هردوی ما میتونیم حق طلاق رو داشته باشیم

همون طور که از اول هم آزادانه انتخاب کردیم که باهم باشیم و همدیگرو از اول با مهریه و شیر بها و... در زندان همدیگر نبردیم.

ما باید تصمیممون رو در برخی موارد بگیریم که الاغ سوار هستیم یا هواپیما سوار.

و از اینکه هر دو رو بخوایم یا اینکه الاغمون رو بخوایم ببریم داخل هواپیما به جایی نمیرسیم.

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

همون تاپیکی که چند تا سیاست یادتون داده بودم تا بتونید حق طلاق بگیرید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حق توکیل طلاق دقیقا همینه از مرد سلب نمیشه 

بعضی مردا فک میکنن حق از اونا گرفته میشه و به خانما داده میشه در صورتی که فقط یک وکالت بلا عزله. متاسفانه مردم آگاهی ندارن و فقط جبهه میگیرن

به به چه استقبال گرمی شد😂

بعضی مردا فک میکنن حق از اونا گرفته میشه و به خانما داده میشه در صورتی که فقط یک وکالت بلا عزله. متا ...

یعنی اونجوری اگه خانوم درخواست طلاق بده بدون دردسر می تونه طلاق بگیره؟

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
یعنی اونجوری اگه خانوم درخواست طلاق بده بدون دردسر می تونه طلاق بگیره؟

بله اصلا رضایت مرد لازم نیست 

2740
بله اصلا رضایت مرد لازم نیست 

چه خوب

ولی کاش از اول زن هم حق طلاق داشت، نه این که از شوهرش وکالت بگیره. این جوری یکم تحقیرآمیزه. 

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
چه خوب ولی کاش از اول زن هم حق طلاق داشت، نه این که از شوهرش وکالت بگیره. این جوری یکم تحقیرآمیزه.& ...

متاسفانه قانون با ما زنا یار نیست کاش فقط موضوع حق طلاق بود

سلام خانوم ما یه ملک فروختیم به کسی اما نصف پولشو داد و چک بعدیشو پاس نکرد به این حساب که خونه شما متراژش کمتر از اونیه که گفتین، حالا میخاد شکایت کنه واسه تامین دلیل میخاد کارشناس بیاره ملکو اندازه بزنه، خواستم ببینم اگه درو براش باز نکنیم بعدا مشکلی واسمون پیش نمیاد؟ لطفااا جواب بدین

سلام خانوم ما یه ملک فروختیم به کسی اما نصف پولشو داد و چک بعدیشو پاس نکرد به این حساب که خونه ...

درو باز نکنید که به ضرر خودتون میشه پولتونو نمیده 

به هرحال قضیه یه جوری باید ختم به خیر بشه دیگه کارشناس میاد حل میشه 

سلام. ببخشید شما می دونید اگه چک یه معلم برگشت بخوره و طرف بره شکایت کنه، اون معلم از کارش بیرون میش ...

نه عزیزم ربطی به شغلش نداره