2737
2734
دختر من پیش دکتر سوره علاف اکبری جراحی کرد واقعا کارشون خوبه گوش دختر من بل بلی بود مشکل شما چیه؟

عزیزم چندسالگی عمل کرد اذیت نشد موقع خواب میگن نباید رو گوش بخوابه یه مدت من میخام پنج سالگی گوش پسرم عمل کنم ولی موقع خواب چیکارش کنم این دام رو گوشش میخوابه

عزیزم چندسالگی عمل کرد اذیت نشد موقع خواب میگن نباید رو گوش بخوابه یه مدت من میخام پنج سالگی گوش پسر ...

سلام منم میخام پسرمو عمل کنم میترسم.از درد بعدش و خوابش.و اینکه موقع عمل توی بیهوشی شلنگ تو دهنه بچه میزارن یا نه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام آرمیتا  عزیزم عملت بی هوشی داشت؟ من میخواستم عمل کنم دکتر گفت بی هوشی داره ولی تو نت زده ...

نه عزیزم من سرپایی عمل کردم لطفا عمل نکنید من عمل کردم قبلا مشکل نداشتم الان یکسال از عملم گذشته پشت گوشم عفونت داره و بازه هر کرمی هرچیزی میزنم به محض اینکه عرق کنم گوشم آتیش میگیره و پشت گوشم از خود گوش فاصله داره  نمیدونم چطوری بگم گوشم بازه از پشت و درد دارم 

2738
دختر من پیش دکتر سوره علاف اکبری جراحی کرد واقعا کارشون خوبه گوش دختر من بل بلی بود مشکل شما چیه؟

الان گوشش خوب شده منم مشکلم اینه خیلی حرص میخورم ازاینکه میخوام موهامو ببندم بدم میاد میشه بگین دوره استراحتش چقدر بود عملش راحت هست یانه

نه عزیزم من سرپایی عمل کردم لطفا عمل نکنید من عمل کردم قبلا مشکل نداشتم الان یکسال از عملم گذشته پشت ...

سلام ببخشید شما از چندسالگی متوجه برجستگی گوشتون شدن من دخترم ۵ ماهشه همه میگن گوشش بل بلی هست نمیدونم چکار کنم

2706