2737
2734

واسه هردوتا گوش ۵تومن بود پارسال تو پیج یه دکتری دیدم

اون برای گوشهایی ک به اصلاح بل بله هستن بود منظور شمارو نمیدونم دقیقا از زیبایی یعنی چی

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

عزیزم فاصله گوش تا پشت سرت اگه زیاد باشه میتونی جراحی کنی جراحیشم نیاز به بستری نداره یه عمل سر پای هست دوران نقاهت خاصی نداره فردا عملت میتونی به تمام کارای روزانت برسی من یکی از دوستام گوشش برجسته بود جراحی کرد خیلی خوب شد اسم دکترشم فکر کنم اکبر بیات بود کاراشون فوق العاده هست الانم خیلی خوب شده جراحی گوش برجسته رو میشه از سن 6 سالگی به بعد انجام داد                                                                                                                                 

عزیزم منم بچه م همین جوری بود خیلی ترسیدم تا اینکه دیدم دکتر دانشی مشاوره آنلاین تو ماوراطب داره باهاش تصویری چت کردم واقعا عالیه و الان خداروشکر خیالم جمعه بابت گوشای بچه م. دکتر دانشی از بهترین دکترهای جراح زیبایی گوش تهرانه و از آمریکا تخصص گرفته

اینم لینک مشاوره آنلاین ماوراطب 

https://mavarateb.com/doctor/دکتر-احمد-دانشی

خیلی ازاین موارد رو میشه انلاین از دکتر پرسید دیگه چه کاریه بلند شی اینهمه راه رو بری مطبش