2752
2734
عنوان

تف ب رشته حسابداری😐🙂💔

| مشاهده متن کامل بحث + 2154 بازدید | 234 پست
کلا روانشناسی رشته ی خیلی قشنگیه و ارامش بخشه

اره دوسدارم به بقیه کمک کنم باهاشون ارتباط بگیرم

لبخند بزن چون لایق لبخندی😊تو لایق یه زندگی شاد هستی😌زندگیت به لبخندای تو احتیاج داره به قوی بودن تو . . .🌻💛 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
منی ک تجربی خوندم والان دارم حسابداری میخونم

و منی ک دارم حسرت تجربی میخورم و اسم تجربی بیاد عصبی میشم چرا نرفتم تجربی بخونم و برم سمت علاقه ام :) تو چرا اومدی حسابداری ی بار دیگ کنکور میدادی دندون قبول میشدی یا پزشکی

منم کلاس میرم..جزوه های امشبم 

چ دست و خط قشنگی .. کلاس پس میری و رشته ات این نیس درسته؟ هنوز فکر کنم ب جاهای سختش فایفو و لایفو و میانگین و ادواری و دائمی و مالیات و ... نرسیدی😂

حالا من از رشته شبکه متنفرم حسابداری علاقه داشتم از بچگی اما بابام اجبارم کرد برم این رشته از بس که سخته پر برنامه نویسیه

درسته دعوا میکنیم قهر میکنیم اما هیچوقت ولت نمیکنم هم نفسم Μ🙂♥میشه برای رسیدنمون بهمدیگه  برام صلوات بفرستی✨👐
نه ولی دست کمی از تجربی نداره . من نمیدونم چرا ملاک درسخونا شده تجربی تجربی ! :/

من دیپلم ریاضی فیزیک دارم و لبسانس حسابداری .

سعی کن بفهمی مطلب و اصلا و ابدا حفظ نکن. واسه من که سخت نبود 

خدا جونم                                                           دمت گرم   
حالا من از رشته شبکه متنفرم حسابداری علاقه داشتم از بچگی اما بابام اجبارم کرد برم این رشته از بس که ...

وای من برعکس رشته کامپیوتر دوس داشتم ... اقا ی سوال شما ها میتونید یاد بگیرید چیجوری هک کنید؟😂

2706