2733
2739
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 30 پست
این علائم عادیه زیاد توجه نکن. حالا مونده تا ازین چیزا رو کلی تجربه کنی😅 ویار و حالای بدت هنوز شروع ...

یعنی درد سینه داشته باشی بعد قطع بشه طبیعیه؟ ممکنه دردش برگرده؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم برو زودتردکتر. این حالتا رو کم و بیش هر کسی تو بادراری داری حتی اوایل بارداری ربطی به سقط ند ...

عصر نوبت دارم. لطفا برام دعا کنید. انشالا دامن  همه منتظرا سبز بشه. آمین 

یعنی درد سینه داشته باشی بعد قطع بشه طبیعیه؟ ممکنه دردش برگرده؟ 

اینو نمیدونم. میخوای یه سونو بده یا اگه هفتت خیلی پایینه به فاصله ۲ یا ۳ روز دوبار آز بتا بده که ببینی بالا میره یانه

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐
2742
اینو نمیدونم. میخوای یه سونو بده یا اگه هفتت خیلی پایینه به فاصله ۲ یا ۳ روز دوبار آز بتا بده که ببی ...

من امروز یه روز گذشته از موعدم. روز 32 پریود هستم. بله فکر کنم تنها راهش تکرار بتا باشه. لطفا برام دعا کنید. 

عصر نوبت دارم. لطفا برام دعا کنید. انشالا دامن  همه منتظرا سبز بشه. آمین

انشالله مشکلی نیست و بارداری عزیز.خدا دلی رو که شاد کرده و خوشحالی میهمانش کرده نشکنه الهی🙏🏾

دلسوز زنی هستم که حتی زنانه ترین احکامش را هم مردان می نویسند
2738
خونریزی اصلا ندارم. اینکه درد سینه و پریودی داشتم قطع شد نگرانم 

خب خداروشکر

نگران نباش

نگرانی و استرس از هرچیزی بدتره

ان شاالله هیچی نیست

توکلت به خدا باشه این وروجک حالاحالاها میخواد حرصت بده

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️
خب خداروشکر نگران نباش نگرانی و استرس از هرچیزی بدتره ان شاالله هیچی نیست توکلت به خدا باشه این ...

امیدم بخداست. کاش سالم باشه.مثل دفعات قبل شدم. 😢تا قبل از موعدم هم سینه درد داشتم. هم نفخ. هم حالت پریودی. همچی. زود گرسنم میشد. از دیروز ک موعدم بود. همه اینا رفته 😑

من امروز یه روز گذشته از موعدم. روز 32 پریود هستم. بله فکر کنم تنها راهش تکرار بتا باشه. لطفا برام د ...

انشاالله چیزی نیست استرس ضررش بیشتره آروم باش🙁

انشاالله چیزی نیست استرس ضررش بیشتره آروم باش🙁

امروز رفتم تیتر بتام از 94 شده بود 1989..گفت هفتی بعد بیا سونو. میگفت  مشکلی نداره. تا ببینم خدا چ میخواد. لطفا برام دعا کن🙏

امروز رفتم تیتر بتام از 94 شده بود 1989..گفت هفتی بعد بیا سونو. میگفت  مشکلی نداره. تا ببینم خد ...

عالیه عددش. خداروشکر انشاالله صحیح و سالم میاد بغلت این دفعه. چشم حتما

2706