2733
2734
عنوان

بی بی چک

390 بازدید | 30 پست

سلام خانما این بی بی چک منه یه روز از موعدم گذشته. من قبل موعدم متوجه بارداری شدم با بتای 94 و بی بی خییییییلی کمرنگ. حالا دیشب یه حال بدی داشتم افت فشار شدید و ضعف. زیر شکمم سه بار نبض زد و تموم. دو روز پیش سینه ام دردناک بود کم. حالت پریودی هم داشتم حالا از دیشب اصلااااا حالتی ندارم. نکنه نی نی چیزی شده باشه؟ لطفا هرکی میدونه راهنماییم کنه. ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم هیچی نیست 

تو راه طولانی در پیش داری با هر تغییری بترسی که بدتره 

اگر خدانکرده خونریزی پیدا کردی برو دکتر که اونم با دارو و استراحت خوب میشه

خداروشکر ان شاالله بچه ات سالم و سلامت به دنیا بیاد برای ماهم دعا کن

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️
2728

چه بی بی چک قشنگی

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

منم یه روز گذشته صبح بی بی زدم کمرنگ بوده یک هفته ست کمردرد دلدرد دارم‌مرتب.سردرد هم دارم‌.یعنی باردارم؟

دلسوز زنی هستم که حتی زنانه ترین احکامش را هم مردان می نویسند
2738
میدونم مثبته عزیزم. من سقط مکرر دارم. این حالتام نشونه چیه. نکنه بازم سقط بشه

نمیدونم برو زودتردکتر. این حالتا رو کم و بیش هر کسی تو بادراری داری حتی اوایل بارداری ربطی به سقط نداره

2706