2733
2739
عنوان

از خیانت های شوهرم دیگه خسته شدم ...

1548 بازدید | 79 پست

من و شوهرم چند ساله باهم زندگی میکنیم اولین بار که دیدمش فکر نمیکردم ادم زیاد بدی باشه خانوادشم همینطور (متاسفانه دوره اشنایی هم نداشتیم) اما بعد عقد تازه متوجه بعضی رفتارا اخلاق بدش شدم که گفتم شاید درست بشه اما خوب نشد هیچ بدترم شد خانوادشم زیاد ادمای خوب نرمالی نیستن یسری معتاد روانی درصورتی که میگفتن ما اصلا اهل دود دم نیستیم خلاصه خیلی از خودشون تعریف میکردن درمورد شوهرمم در کل نمیتونم با اخلاقش کاراش کنار بیام ولی بخاطر بچه هام تحمل میکنم ادمیه که نمیشه کنارش راحت بود یا کلی بگم هر حرفی رو از جانب خودش یه چیزی برداشت میکنه و ساعت ها دعوا میکنه اونم سر چیزای چرت که به هر کی بگی خندش میگیره کلا انگار از ارامش بدش میاد برعکس من که فقط تو زندگیم ارامش میخام در کنار اخلاقش اعتیاد هم داره که یکی از بچه هام مشکل تنفسی پیدا کرده اما رعایت اون طفل معصوم هم نمیکنه چند بارم دیدم خیانت کرده میگه مجازیه تکرار نمیشه اما بازم ترک نمیکنه منم دیگه خسته شدم اعتمادی بهش ندارم بعضی وقتام منو بچه ها رو میزنه تا دم طلاق هم رفتیم اما بازم اصلاح نشد الانم قراره یه خونه بگیریم گفتم با توجه به بحث هایی که تا الان داشتیم وبقیه مسایل ها خونه به اسم من بزن اونم گفت به هیچ عنوان اینکارو نمیکنم تا اخر عمرت مستاجر نگه میدارم هر سال اساس کشی کنی .تازه خرجی درست حسابی هم نمیده به همه روا داره الا زن بچه اش تازه سر همون طلاق هم گفت تمام حق حقوق ببخش تا طلاقت بدم منم هیچ کسی رو ندارم چون میدونه پی پناهم حامی ندارم بدتر زجر میده بچه هامم کوچیکن نمیتونم برم سرکار منم از ترسم گفتم که این خونه رو بزنه بنامم که بشه پشتوانه فردا ما رو از خونه بیرون نندازه ولی قبول نمیکنه بنظرتون من باید چیکار کنم ؟ حرفی بلدین که بگم اینکارو کنه ؟ توروخدا راهنمایی کنین

علت بچه دار شدنتون چی بود؟

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

بچه نمیخواستم اما دیر متوجه شدم و اونم دوقلو هر جا رفتم گفتن باید دلیل پزشکی باشه برای سقط نمیخواستم کنار خودم بچه هامم بدبخت بشن ولی دیگه شد .. الانم بچه هامو خیلی دوست دارم  

ندارم ولی دارم دغ میکنم مردا خیلی بیشعورن کاش هیچ وقت  زنا ازدواج نکنن که تو همچین شرایطی قرار ...

شیطون میره تو جلدشون. حساس نشین،آتو میشه

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲
ندارم ولی دارم دغ میکنم مردا خیلی بیشعورن کاش هیچ وقت  زنا ازدواج نکنن که تو همچین شرایطی قرار ...

چرا خودشو بچه ها شو بدبخت کنه همچین شوهری فردا بچه هارم آاذیت میکنه و همون بچه ها از دست مامانشون شاکی میشن چرا طلاق  نگرفتی مدرک هم داره که هم خضانت بگیره هم مهریه 

شیطون میره تو جلدشون. حساس نشین،آتو میشه

منم هفت ماه ازدواج کردم و واقعا دیدم که از حرفام‌ بر علیه  من استفاده میکنه مردا موجودات کثیفی آن یه سالم  توشون پیدا نمیشه دعا  کنین فقط بتونم راحت جدا شدم من مهریه هم نمی خوام 

منم هفت ماه ازدواج کردم و واقعا دیدم که از حرفام‌ بر علیه  من استفاده میکنه مردا موجودات کثیفی ...

وا.طلاق چرا میگین که طبیعیه مردا خودکمترلی پایینی دارن معصوم هم که نیستن

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲
2706