2737
2739
عنوان

بنظرتون درمقابلش چه رفتاری نشون بدم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 49 پست
اره باید همه بفهمن که از نامزدی دوبهم زنه

صلواتمو فرستادم روح پدرت شاد عزیزم 

دقیقا چجوری برم بهش چی  بگم موندم...نمیخام قضیه زیاد کش پیدا کنه و من قاطی ماجرا بشم و رودررو شیم با سحر ولی یجوری بگم که جاریم بفهمه عروسی چه سلیته ایه

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط هرچی دودرردت گفت میتونی جواب بدی پشت هرچی گفت بزاهمون پشتت بمونه هرکی اومدگفت اینطورگفته اونطورگفته بگوپشت سرم حرف زیاده چون خیلی سرم ازهرکی حرف یزنه😑

نه نگو  توبا خواهرشوهرت وایناز بیشتر گرم بگیر ودقش بده تا اون میاد توجمعتون اگه صحبتی میکنه بی ...

خواهرشوهرم همیشه هرلحظه با اونه خیلی گرم گرفته و لوسش میکنه خرید میکنه براش برا من یه درصدم ماری نکرد پاگشامم نکرد بعدم شوهرش با شوهرم قهرن اصلا راه نداره باهاش صمیمی بشم ازش بیزارم

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
2728
فقط هرچی دودرردت گفت میتونی جواب بدی پشت هرچی گفت بزاهمون پشتت بمونه هرکی اومدگفت اینطورگفته اونطورگ ...

راس میگی سگ پشت سرم زیاد واق واق میکنه ولی واقعاً سوختم رفته گفته مگه ماری خوبه یا رفتاراش خوبه هیچکس ازش خوشش نمیاد من نمیدونم کدوم رفتارم بد بوده اتفاقاً من با جاریا خیلی خوبم

2740
خواهرشوهرم همیشه هرلحظه با اونه خیلی گرم گرفته و لوسش میکنه خرید میکنه براش برا من یه درصدم ماری نکر ...

پس بی محلی کن چون اگه بگی به خواهرشوهرت فکرمیکنه حسودی عروس تحفش رامیکنی پس اهمیت نده بهش وکارخودت رابکن این دختراینده ای نداره کسی که انجوری دوبه هم زنه اینده ای نداره وزود کارش به طلاق میکشه 

صلواتمو فرستادم روح پدرت شاد عزیزم  دقیقا چجوری برم بهش چی  بگم موندم...نمیخام قضیه زیاد ...

مرسی گلم لطف کردی،ببین خیلی اروم و دوستانه حالت درد ودل سر حرفو باز کن به جاریت بگو

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
پس بی محلی کن چون اگه بگی به خواهرشوهرت فکرمیکنه حسودی عروس تحفش رامیکنی پس اهمیت نده بهش وکارخودت ر ...

بی محلی کردم از اولش...ولی واقعاً دور برداشته فک کرده من احمقم یا خیلی زرنگه...

ولی متاسفانه پسره خیلی دوسش دارن همش به خرفشه...نمیدونم جادو جنبلش کرده شاید 

خیلی با سیاسته مثلا میره خونه جاریام و خواهرشوهرام کلی کار میکنه و زبون میریزه خونه من اومد من همه کارارو کردم ظرفارو جمع کردم تو ماشین.. دو تا دیس موند گفتم لطفا اینارو میشوری یه حرفایی زد جلو اون همه آدم نشست کع نشست 

عزیزم منم تازه اومده بودم تو جمع خانواده شوهرم. هی می‌شنیدم ک دختر خواهر شوهرم که با یکی از جاریام خیلی جوره هر روز ی داستان برام درست میکنن.. در حدی ک تو خونه با شوهرم دعوام میشد در حد کتک کاری.. ی روز دعوتشون کردم اومدم خونمون. البته جدا جدا.. یقشونو گرفتم و گفتم دفه آخری باشه حرف میزنین پشت سرم و بعدم پرتشون کردم بیرون از خونم.. دیگه درس عبرت شد واسه همشون.. از کسی هم پیش من غیبت نمیکنن.. جراتشو داری رک و پوست کنده یقه خودشونو بگیر.. پیغام پسغام فایده نداره.. 

منو حال دلم💖
مرسی گلم لطف کردی،ببین خیلی اروم و دوستانه حالت درد ودل سر حرفو باز کن به جاریت بگو

مثلا بگم عروست اینجوری گفته خیلی ناراحت شدم اون تازه وارد خونواده شده چه حقی داره دو بهم زنی کنه ؟ ولی میخوام عصبانیتمو بیان کنم

2706