2410
2553

شوهر من ته تغاریه و پسر جاری بزرگم دوسال کوچکتر از شوهرمه و چهار تا جاری دو تا خواهرشوهر دارم...

پسر کوچک جاری بزرگم امسال با دختری که چندساله بود دوس بودن و هرکاری که بگین کرده بودن و..‌نامزد کرد این دختر قبل ورودش به خونواده بین همه تفرقه مینداخت (اسمش سحره)

و جاریمم ازش متنفر بود فقط با جهیزیه که قرار شد همه چیزو خودشون بخرن دهن جاریمو بست..خواهرشوهر کوچکترم خیییلی با این سحر صمیمی شده ۴۲سالشه خواهرشوهرم..

وگرنه جاریم دوسش نداره فقط جلو چشم باهاش خوبه حالا بگذریم 

اون یکی جاریم دوتا دختر و یه پسر داره دختر بزرگش ۲۱ سالشه و متاهله یه دخترم داره با این سحرم دوسته! دختر کوچکش با من خیلی چفت و جوره خیلی صمیمیم باهم کمکم میکنه هوامو داره(اسمش آینازه) من ۲۰ سالمه ولی موقعیت اجتماعی خودم و شوهرم خیلی سرتر از همشونه

ما چند روز پیش با آیناز یه ویدیو تیک تاک درس کردیم گذاشتیم ای۵نستا...که در مورد رفاقت اینا بود 

این سحر به محض دیدن ویدیو به آیناز گفته برات متاسفم و بلاکش کرده و رفته به خواهر بزرگترش گفته که این ویدیو رو واسه من درس کردن فک میکنن من میخام رابطشونو بهم بزنم و حسودی میکنم ماری و آیناز کین مگه خیلی مهمن که من فکرشونو بکنم درحالیکه از من متنفرم و حسودی موقعیت زندگیم و میکنه اینو از رو خودشیفتگی نمیگم واقعاً چندها مورد بوده بهم ثابت شده...آره رفته گفته ایناز از چشمم افتاد ازش متنفر شدم و...ماری مگه کیه و...

بعد من تازه فهمیدم حدود یه ماه پیش به آیناز گفته اگه ماری تورو دوس داشته  باشه راه کج نمیذاره جلوت و به ضررته و مگه اون خوبه رفتاراش همش بده روی توام تاثیر میذاره و...هزار تا حرف بعد شنیدم همین حرفارو خواهرشوهرمم بهش گفته 

اصلاً گوشام سوت کشید خیلی حرص خوردم اینارو شنیدم بنظرتون چطوری دلمو خنک کنم

دختره البته زنه خیلی بی سرفه و سلیتهههه

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

البته قبلاً هم چندبار اینجوری مثلا یهویی بلاکم کرده یا دوس دختر قبلی شوهرمو اورد تو گروه خونوادگی و اون اومد تو پی وین کلی فوشم داد یا چندبار لفظی حرف بازم کرده و...خیلی چیزااا

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من نظری ندارم دختر خالمم کنارمه داره نارنگی میخوره اونم نظری نداره

😐😐😐سپاس گراااازم

البته قبلاً هم چندبار اینجوری مثلا یهویی بلاکم کرده یا دوس دختر قبلی شوهرمو اورد تو گروه خونوادگی و ...

واقعا دوس دختر سابق شوهرتو اورده تو گروه خانوادگی؟؟؟

توچیکارکردی؟؟

هیچی بهش نگفتی

وااااای چقدر حرصم گرفت

2714
ماشاالله مادرشوهرت چندتا زایید.اصلا گم کردم نسبتارو.فقط متوجه شدم تو عروس کوچیکه ای.

😂😂۸تا زاییده 

خلاصه نسبتارو ول کن این ی چیزایی رو به خودش گرفته زده دخترجاریمو بلاک کرده پشت سر منم خخیییلی حرفای بزرگ تر از دهنش زده من. چیکار. کنم برم یه خواهرشوهر یا جاریم بگم که عروس تو جمع کن حق نداره پشت من حرف بزنه

عجب آدم هایی پیدا میشن 😐😐

همین و بگو

😂😂۸تا زاییده  خلاصه نسبتارو ول کن این ی چیزایی رو به خودش گرفته زده دخترجاریمو بلاک کرده پشت ...

اره باید همه بفهمن که از نامزدی دوبهم زنه

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
واقعا دوس دختر سابق شوهرتو اورده تو گروه خانوادگی؟؟؟ توچیکارکردی؟؟ هیچی بهش نگفتی وااااای چقدر حر ...

آره آوردش اومد تو پیوی کلی فوش بهم داد من چیزی نگفتم دلت اکانت زدم کلا یه ماه تل نرفتم بعدم شوهرم اومد خاستگاریم و...خیلی کارای دیگه

😂😂۸تا زاییده  خلاصه نسبتارو ول کن این ی چیزایی رو به خودش گرفته زده دخترجاریمو بلاک کرده پشت ...

نه نگو  توبا خواهرشوهرت وایناز بیشتر گرم بگیر ودقش بده تا اون میاد توجمعتون اگه صحبتی میکنه بی محلی کن یا بپر وسط حرفش باایناز برو بیرون وعکس بذاررووضعیتت هرکی رااون ازش بدش میاد توبیشتربچسب بهش

2706