2733
2734
عنوان

بنظرتون درمقابلش چه رفتاری نشون بدم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 49 پست
عزیزم منم تازه اومده بودم تو جمع خانواده شوهرم. هی می‌شنیدم ک دختر خواهر شوهرم که با یکی از جاریام خ ...

ای ول بهت ولی من به خودشم بگم اصلا براش مهم نیس و حرفو میپیچونن و منو بدهکار میکنه ولی از مادرشوهرش مثل سگ میترسه

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی محلی کردم از اولش...ولی واقعاً دور برداشته فک کرده من احمقم یا خیلی زرنگه... ولی متاسفانه پسره خ ...

معلومه خیلی سیاست داره توهم نباید ازهمچنین ادمی انتظاری داشته باشی  داغه به همین زودیا سرش به سنگ میخوره عزیزم عروس همسایمون همین طوربود اخلاقش دوروز قبل ازعروسیش سرهمین دوبهم زنیش طلاقش دادن ناراحت نباش

ای ول آره فردا میزارم یه ج..نده ایه میاد میگه منظورت منم برات متاسفم 

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
2728
اسمت ماریه؟؟

مریم هستم ماری میگن 

ای ول بهت ولی من به خودشم بگم اصلا براش مهم نیس و حرفو میپیچونن و منو بدهکار میکنه ولی از مادرشوهرش ...

اینجوری کش پیدا میکنه. این ب اون بگه تو ب یکی دیگه.. تا آخر عمرت کشمکش میشه.. قال قضیه رو بکن.. به خودش بگو.. اونم تو جمعی ک همه هستن.. و خطو نشون بکش دیگه زر مفت نزنه

منو حال دلم💖
ای ول آره فردا میزارم یه ج..نده ایه میاد میگه منظورت منم برات متاسفم 

گفت منظورت منم بگوالهی چقدکمبودداری به خودت شک داری آره تویی حالا که اثرارداری،بزارآتیش بگیره

2738
معلومه خیلی سیاست داره توهم نباید ازهمچنین ادمی انتظاری داشته باشی  داغه به همین زودیا سرش به س ...

واقعاً خسته شدم از کاراش خیلی حسوده و با سیاست...یجوری هماهنگ میکنه آدمو بدهکار میکنه

اینجوری کش پیدا میکنه. این ب اون بگه تو ب یکی دیگه.. تا آخر عمرت کشمکش میشه.. قال قضیه رو بکن.. به خ ...

مثلاً تو جمعی که همه هستن چی بگم دقیقاً تهاجمی یا چی

گفت منظورت منم بگوالهی چقدکمبودداری به خودت شک داری آره تویی حالا که اثرارداری،بزارآتیش بگیره

ای ول اینو میگم 😂

وای توبروسلی کی بودی کیف کردم افرین به غیرتت دمت گرم لایک طلایی 

مرسی.. البته خداییش بعد شوهرم فهمید حق با منه. بهم میدون داد ک هر کاری دوست دارم بکنما ک جرات داد بهم.. حتی یادمه دختر خواهر شوهرم ک از راه دور اومده بود یادش رفته بود چمدونش مونده خونمون از ترسش دیگه نیومد ببره تا با پیک فرستادم براشون. 😆

منو حال دلم💖
مرسی.. البته خداییش بعد شوهرم فهمید حق با منه. بهم میدون داد ک هر کاری دوست دارم بکنما ک جرات داد به ...

😂😂😂

من دوس ندارم کدورت باشه ولی پلیل دشمنیشو نمیفهمم 

با یه ماه فاصله از اون زنیکه،اون یکی جاریمم عروس آورد البته نامزد کردن ولی اون اصلا اینطوری نیس مهربونه

مثلاً تو جمعی که همه هستن چی بگم دقیقاً تهاجمی یا چی

آره خفتش کن بگو فلان حرفو ک زدی منظورت چی بوده و چرا زدی.. بعدم بگو از آدمایی مث تو خوشم نمیاد ک باهاشون قاطی بشم پس خودتو قاطی من نکن. 

منو حال دلم💖
2706