2733
2739
عنوان

بچه ها واسه شماهم عجیب نیست ک خیلی کم تاپیک درباره عروس بد هست

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 112 پست
مال مااینجور بود ولی با خواهرم حالش گرفتیممم تاپیک بزنم خوردنممم فداات

ببین چ بلایی سر خواهرشوهر بیچاره آوردن ک از تاپیک زدن هم میترسه

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین چ بلایی سر خواهرشوهر بیچاره آوردن ک از تاپیک زدن هم میترسه

بابا اینجا میان پز میدن وگرنه در عالم واقعیت مث چی از خواهرشوهراشون میترسن فدات😁😹

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
خوشبحالت که دورید😀😀😀 جاری منم به همه میگه فلانی مهربونتر از خواهرامه😩😩😩اما من از اون راضی نیس ...

یادت نره سیاست داشته باش توهم اگه تو دلت نیست ب زبون بیار ب. مرورزمان همه چی اوکی میشه باورکن

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
2731
بابا اینجا میان پز میدن وگرنه در عالم واقعیت مث چی از خواهرشوهراشون میترسن فدات😁😹

اینم باهات موافقم تو دنیای واقعی خواهرشوهر کیلو چند 

یادت نره سیاست داشته باش توهم اگه تو دلت نیست ب زبون بیار ب. مرورزمان همه چی اوکی میشه باورکن

من کلا به این نتیجه رسیدم که بهترین کار دوری و دوستیه.آخه به غیر از اون وحشتناک بی ادبن.تا میرم خونش بچم تحت تاثیر قرار میگیره.بیشتر واسه همین نمیرم.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

جوون من کلا با تو موافقممم 

ولی عروس ما نمیگه کیلو چند میترسههه

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود

منظوراینه ک. نمیترسن ولی از خداشونه ک خواهرشوهر تعریفشون کنه من ک اینجوری هستم خوشحال میشم

2740
ب نکته خوبی اشاره کردی بنظرمن بیشتراختلافات و حتی خیانتا ریشه درهمین توقع زیاد داشتن اول زندگی و چشم ...

دیدم که میگم

برادرم وبرادرهمسرم زندگیشونو با عشق آتشین شروع کردن

هر دو عروسها چنان توقعاتی دارن که هر دو داماد به غلط کردن افتادن که اصلا چرا ازدواج کردیم.

از طرفیم پسرای مجردمونم این زندگیارو دیدن میگن دست از سرمون بردارین کلا ازدواج نمیکنیم یا اگه ازدواجم بکنیم خانممون شاغل باشه لااقل خرج خودشو دربیاره

جوون من کلا با تو موافقممم  ولی عروس ما نمیگه کیلو چند میترسههه

ببخشید بد توضیح دادم دیگه اصلاحش کردم

دیدم که میگم برادرم وبرادرهمسرم زندگیشونو با عشق آتشین شروع کردن هر دو عروسها چنان توقعاتی دارن که ...

اره ماهم تو اقوامون زیاد داریم همچین آدمایی اگه یکیشون کیک تولد بگیره این یکی یادش بره دعوا تا سر حد طلاق پیش میبرن حالا جالبه اون طرف میدونه ک اینا دعوا دارن هی میاد پزمیده ک اینم کادوام هست عکس میذارن استوری من واقعا مخالفم 

ببخشید بد توضیح دادم دیگه اصلاحش کردم

کارررت درسته تو دوستم

یکی مث خودم پیدا کردم تو سایت

منم خیلی دوس دارم تاییدم کنن و باهام حال کنن🙈

بعد اگه اینجا هم تاپیکی بزنی اعتراض کنی این دسته از عروس خانما میان قورتت میدن

من خودم زندگی خیلی ساده ای شروع کردم وضع مالی خوبی نداشتیم ولی هیچ وقت نداشتم بخاطر پول بینمون اختلاف بیفته با اینکه اطرافیانم همه اوکی هستن خیلیا تازه بخاطر همین آرامشی ک ما داریم حسرت میخورن هنوز شوهرم با هیچ کس دیگه ای مقایسه نکردم بعدش بهم میگن خوشبحالت ک شوهرت اینقدراحترامت داره میگم اگه شماهم توقعتون ی کم بیارین پایین شوهرشماهم احترامتون نگه میداره

کارررت درسته تو دوستم یکی مث خودم پیدا کردم تو سایت منم خیلی دوس دارم تاییدم کنن و باهام حال کنن🙈

میدونی من وقتی تاییدم میکنن بهم انکار اعتماد بنفس میدن اینجوری تو مشکلات زندگی خودمو قوی تر میبینم واحساس میکنم من باید حتما مشکلاتو شکست بدم 

میدونی من وقتی تاییدم میکنن بهم انکار اعتماد بنفس میدن اینجوری تو مشکلات زندگی خودمو قوی تر میبینم و ...

من خییلی کارا میکنم واسشون و اونا هم حال میکنن باهام

بعد برعکس بهم میگن تو دنبال تاییدی و این حرفاا

2706