2737
2739
عنوان

بچه ها واسه شماهم عجیب نیست ک خیلی کم تاپیک درباره عروس بد هست

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 112 پست
من کلا به این نتیجه رسیدم که بهترین کار دوری و دوستیه.آخه به غیر از اون وحشتناک بی ادبن.تا میرم خونش ...

منم با رفت و آمد زیاد موافق نیستم حتی با خواهرخودم بالاخره دلخوری پیش میاد

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
من خییلی کارا میکنم واسشون و اونا هم حال میکنن باهام بعد برعکس بهم میگن تو دنبال تاییدی و این حرفاا

اخه احساست تابلو نکن و خودت هم چیزی نگویعنی انکار ب زبون خودت بخواهی تعریفت کنن مطمعن باش اونا پشت سر تعریفت میکنن فقط تو مشکلات هست ک جلو خودت تاییدت میکنن نه هرزمان

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه احساست تابلو نکن و خودت هم چیزی نگویعنی انکار ب زبون خودت بخواهی تعریفت کنن مطمعن باش اونا پشت س ...

هموون ابلو کردم فدات اونا هم استفاده میکنن ولی بازم دوس دارمشون خواهرشوهر احترامش واجبهههه🙈😪

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
من خودم زندگی خیلی ساده ای شروع کردم وضع مالی خوبی نداشتیم ولی هیچ وقت نداشتم بخاطر پول بینمون اختلا ...

گلم اگه همه طرز فکر شما رو داشتن زندگیا میشد گلستون.

برادرهمسرم خانمشو خیلی دوس داره ولی به خاطر اخلاق بدش وپرتوقع بودنش نمیدونه چیکار کنه نه میتونه طلاقشو بده نه همچین زندگیو میتونه تحمل کنه.

حالا فک کن جاری جون هر جا میشینه میگه من چون عاشق همسرمم با نداری همسرم میسازم.اینجور مواقع همه اینجوری میشن😨😧

2728
گلم اگه همه طرز فکر شما رو داشتن زندگیا میشد گلستون. برادرهمسرم خانمشو خیلی دوس داره ولی به خاطر اخ ...

کاملا شرایط برادرت درک میکنم

کاملا شرایط برادرت درک میکنم

شرایط برادرمم تو همین مایه هاس یکم داغون تر ولی این شرایط برادرهمسرمه😉

فک کن جاری جون انقد داغونه شدم سوگولی خانواده همسرجان😅

قبلا سایمو با تیر میزدن الان انقد عاشقم شدن که نگو😆

ولی از شوخی که بگذریم واقعا دلم براشون میسوزه

شرایط برادرمم تو همین مایه هاس یکم داغون تر ولی این شرایط برادرهمسرمه😉 فک کن جاری جون انقد داغونه ...

پس خوشبحال شما شده منم دلم واسه کسای ک عاقلانه نمیتونن زندگی کنن میسوزه مثل دوستم تو زندگیش هیچ مشکلی نداره فقط بخاطر چشم هم چشمی با جاریش و دعوا با خانواده شوهرش آرامش از زندگیش گرفته درصورتی ک اگراین دوتا اخلاقش بذاره کنار خیلی خوشبخت میتونه زندگی کنه

2738