2737
2734
عنوان

یعنی بین شما 400نفر ی نفرم نبود ارزوش با من مشترک باشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1011 بازدید | 178 پست
خون اشامم گازش میگیرم مثل خودم دیونه بشه 😂😂😂😂

😂😂تو از رو نمیری هر چی بگم توجیح میکنی

من دلم روشنه من مامان میشم 😍 حالا هرچقدر دکترا بگن طبیعی نمیتونی مادر شی من به خدای خودم ایمان دارم گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را منم خواستم ازش منتظر اجابتم برای رسیدن به خواسته دلم یه لبخند از ته دل رو لباتون بشونید😊دیدین گفتم دلم روشنه😉😍😍😍خدایا شکرت بعد از سه سال باردارشدم ❤بازم دلم روشنه قلب نینی تشکیل میشه نینی سالم و صالح دنیا میاد❤💞💗💟😍خدایا شکرت قلب نینی تشکیل شد صداشم شنیدم😍برای سلامتی نینی ام دعا میکنید؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وااااااای خدایاااا .شوهرت چرا اینجپر میکنه 😩😩😩😩😩😩 گلاب فدات شم اروم باش خودتو غصه نده خواهر جو ...

آره میرم دیگه طاقت ندارم. چمدونم دیوانه شده بقول کیانا عنچوچک خان مثلا میخواد بگه من تو موضع قدرتم حق نداره بیاد دیگه 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
زامبی با قفل فرمون میمیره.باید بزنی تو مغزش.خون اشامم که با همون قفل فرمون ی جوری باهاش کنار میایم

زامبی مرده متحرکه سرشم ببری باز حرکت میکنه یه چندتا فیلم ببین خواهر خون اشامم انقدر سرعتش بالاست تا تو به خودت بیای گازشو گرفته

من دلم روشنه من مامان میشم 😍 حالا هرچقدر دکترا بگن طبیعی نمیتونی مادر شی من به خدای خودم ایمان دارم گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را منم خواستم ازش منتظر اجابتم برای رسیدن به خواسته دلم یه لبخند از ته دل رو لباتون بشونید😊دیدین گفتم دلم روشنه😉😍😍😍خدایا شکرت بعد از سه سال باردارشدم ❤بازم دلم روشنه قلب نینی تشکیل میشه نینی سالم و صالح دنیا میاد❤💞💗💟😍خدایا شکرت قلب نینی تشکیل شد صداشم شنیدم😍برای سلامتی نینی ام دعا میکنید؟
2740
من عاشق روحیه شمام  حس میکنم خیلی محکم باشی

ممنون گلم... لطف داری عزیز دل... دارم قوی میشم کم کم.. چیزی ک منو نکشه قوی ترم میکنه.. 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
آره میرم دیگه طاقت ندارم. چمدونم دیوانه شده بقول کیانا عنچوچک خان مثلا میخواد بگه من تو موضع قدرتم ح ...

خیلی بی خودددد  کررردههه .😒😒😒😒

تو برو عزیزمم مادر و دختر دلتون برا هم لک زده .ان شاالله که خیرره هر چی شدد بهم بگو لطفا. گلاب جانم امشب حال خودتو ب کمک خدا بهتر کن فردا با روحیه بری دیدن دخترت

زامبی مرده متحرکه سرشم ببری باز حرکت میکنه یه چندتا فیلم ببین خواهر خون اشامم انقدر سرعتش بالاست تا ...

مرده ی متحرکیه که فقط یک قسمت از مغزش که مربوط به خوردنه کار میکنه.در صورتی که بزنی تو مغزش میمیره.کل فیلم مردگان متحرک و دیدم.ولی خون اشام ندیدم‌ترجیح میدم نبینم و اولین دیدارمون تو جاده باشه که هول نشم😂

زامبی مرده متحرکه سرشم ببری باز حرکت میکنه یه چندتا فیلم ببین خواهر خون اشامم انقدر سرعتش بالاست تا ...

من خودم زامبی و خون اشامم 😂😂😂  الان با ی زامبی میحرفی که خون اشامم هست .خب نطرت ؟؟

مرده ی متحرکیه که فقط یک قسمت از مغزش که مربوط به خوردنه کار میکنه.در صورتی که بزنی تو مغزش میمیره.ک ...

پس چرا زامبیایی که من دیدم تو سرشون زدن نمردن ؟واسه شما حتما چینی بودن😌

خیلی بی خودددد  کررردههه .😒😒😒😒 تو برو عزیزمم مادر و دختر دلتون برا هم لک زده .ان شاالله که ...

نماز خوندم😶😶😭

2706