2737
2739
عنوان

یعنی بین شما 400نفر ی نفرم نبود ارزوش با من مشترک باشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1011 بازدید | 178 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فیلم کرگدنو دیدی؟😎😂😂

قشنگه؟منم ببینم؟

خسته ام کاش کسی حال مرا میفهمید...غیر از این بغض که در راه گلو سد شده است  کاربری جدید نیستم ...قبلی پوکید  تو استوریاتون غذا میزارید؟؟؟بابا خوش به حالتون غذا میخورید منکه تا حالا نخوردم...  لاناتیا چاقد شاما با کالاسید  
2731

همش ولی تنهایی نه یکی دیگه ماشین برونه . از جن هم خاطره بگن که عالیه

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
خخخخخخخ  خدا خفت نکنه .😂😂😂😂😂 خیلی هم ارزوم باحاله مگه چشه خب تنهایی و شب و جاده ؟؟ تازشم ...

اصلا هم باحال نیست من از شب و تاریکی میترسم حتی اگه هزار تا ستاره باشه یه بار شب بود بردم اشغالا رو بزارم تو سطل کوچه 20 متر فاصله داشت با خونمون اشغالو که انداختم در همون لحظه یه چیزی پرید بیرون منو میگی سکته کردم بعدش دیدم گربه است 😑اخرین باری شد که شب تنهایی بیرون بودم ولی روزا اصلا نمیترسم در ضمن زامبی با قفل فرمون نمیمیره باید بسوزونیش اصلا اونم سوزوندی خون اشامه رو چیکار میکنی؟

من دلم روشنه من مامان میشم 😍 حالا هرچقدر دکترا بگن طبیعی نمیتونی مادر شی من به خدای خودم ایمان دارم گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را منم خواستم ازش منتظر اجابتم برای رسیدن به خواسته دلم یه لبخند از ته دل رو لباتون بشونید😊دیدین گفتم دلم روشنه😉😍😍😍خدایا شکرت بعد از سه سال باردارشدم ❤بازم دلم روشنه قلب نینی تشکیل میشه نینی سالم و صالح دنیا میاد❤💞💗💟😍خدایا شکرت قلب نینی تشکیل شد صداشم شنیدم😍برای سلامتی نینی ام دعا میکنید؟
2738
اصلا هم باحال نیست من از شب و تاریکی میترسم حتی اگه هزار تا ستاره باشه یه بار شب بود بردم اشغالا رو ...

زامبی با قفل فرمون میمیره.باید بزنی تو مغزش.خون اشامم که با همون قفل فرمون ی جوری باهاش کنار میایم

منم ارزوم ایناست.ولی متاسفانه اگه قبل تاریک شدن هوا خونه نباشم پاره میشم😂

وای دومین نفرررررررر .ذوق زدم کردییی .بزن قدددددش .تو هفتصد نفر تا حالا فقط سه نفر این ارزو رو داشتننن