2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یالله من همش خواب می بینم دزد به داداشم حمله می کنه و سرش رو جلوی ما می بره

مجرده داداشت؟

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
2731

من یه بار یه خواب عجیب و واقعی دیدم. وقتی داییم تازه فوت شده بود این خواب رو دیدم. داییم جوون بود خیلی مرد خوبی بود. دیدم مُرده یه پارچه سفید انداختن روش و فقط پاهاش معلومه، کنارش هم مادربزرگم،(مادرِ بابام) اونم مرده بود. یه چیز سیاه روش بود همه جاش سوخته بود خیلی وحشتناک که به استخون رسیده بود. واقعا خیلی بدی به مامانم کرد و همه خانواده ها رو بهم ریخت همه کینه دارن ازش. البته هنوز زنده س

مامانم رفته بود پرسیده بود یجا برای تعبیر خواب، گفته بود این واقعیه اون دنیاشون هست😶

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
28 دوتا بچه دارم 6سال پیش لیسانس گرفتم و دیگه خبری از درس و مدرسه نیست بچه هام هم مدرسه ای نیستن

من زیاد خواب چرت میبینم

مخصوصا اگه روز بخوابم

خواب میبینم آسمون قرمزه کوچه ها عوض شده و من هیچ جا رو نمیشناسم یکی دنبالم میکنه

جیغ میزنم صدام در نمیاد و همه جا رو تار میبینم

فکر کنم بختک میافته روم ولی نمیدونم چیه کسی اطلاعی داره؟ 

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
2738
یالله من همش خواب می بینم دزد به داداشم حمله می کنه و سرش رو جلوی ما می بره

شاید میخاد زن بگیره😂😂😂

عروس کوچولو16 ساله.خانومِ عاقام.m.❤ناشناسم  ساندویچ پیتزا لواشک  
من یه بار یه خواب عجیب و واقعی دیدم. وقتی داییم تازه فوت شده بود این خواب رو دیدم. داییم جوون بود خی ...

ای بابا

چن بذر خواب دیدم دندونم شکسته خیلی گریه کردم تو خواب البته تو بیداری هم تعبیر شد

بعضی وقتا خواب میبینم صورتم پر از مو هست اصلاح نشده سبیل و ابروو

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
من زیاد خواب چرت میبینم مخصوصا اگه روز بخوابم خواب میبینم آسمون قرمزه کوچه ها عوض شده و من هیچ جا ...

بختک چیه

ای بابا

😓😓😟

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
خواب ديدم تو اتاق خوابيدم كه يه دفعه دستگيه ي در تكون خورد . يكي درو باز كرد اومد تو  وديدم يه ...

بگمممم چی نشی توروووووو

2706