2737
2734
خواب ديدم تو اتاق خوابيدم كه يه دفعه دستگيه ي در تكون خورد . يكي درو باز كرد اومد تو  وديدم يه ...

چ وحشتناک😪😭

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بختک چیه

نمیدونم انگار نفس آدم بالا نمیاد من شنیدم ولی نمیدونم چیه طبق چیزایی که شنیدم به این نتیجه رسیدم که اگر ظهر بخوابم میافته روم😁

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
نمیدونم انگار نفس آدم بالا نمیاد من شنیدم ولی نمیدونم چیه طبق چیزایی که شنیدم به این نتیجه رسیدم که ...

اهاااان.من همزادم شنیدم ک همزادت میشینه پیشت و داد میزنه اگ صداشو بشنوی روانی میشی تو خواب

عروس کوچولو16 ساله.خانومِ عاقام.m.❤ناشناسم  ساندویچ پیتزا لواشک  
2728
اهاااان.من همزادم شنیدم ک همزادت میشینه پیشت و داد میزنه اگ صداشو بشنوی روانی میشی تو خواب

واییییییییییی چه وحشتناک 

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
کسییییی هس اینجا ک نامزد باشع

واس چی؟ تازه عروسم میشه؟😂

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
واس چی؟ تازه عروسم میشه؟😂

همینطوری حرف بزنیم درباره خواسگاریو عروسی بیا تاپیک عروسی و اینا تاپیک بعدیمه

عروس کوچولو16 ساله.خانومِ عاقام.m.❤ناشناسم  ساندویچ پیتزا لواشک  
همینطوری حرف بزنیم درباره خواسگاریو عروسی بیا تاپیک عروسی و اینا تاپیک بعدیمه

بزن بزن👍😁😁 

2738