2737
2734
یه دوره تو زندگیم بود همش کابوس میدیدم.مثلا یه بچه جلوم سر بریدن یکی منو دزدیده بود میخواست تجاوز ک ...

وای خیلی بده اینطور چیزی ک هیچی از دستت برنیاد

عروس کوچولو16 ساله.خانومِ عاقام.m.❤ناشناسم  ساندویچ پیتزا لواشک  

دیشب ی خواب عجیبی دیدم

یکی بود صاحب قدرت! نمیدونم دقیق کی بود

از کشورهای اطرافم بود

منو مجبور کرد از همسرم جدا شم و اسیرش شم🙄

وحشتناک ترین قسمتش تو خواب برقرار کردن رابطه باهاش بود که حس نفرت و بی میلی و تهوع داشتم

اخر یه راهی پیدا کردم ک برگردم. 

یه دسته گلم خریدم ک برگردم پیش همسرم هنوز ندیده بودمش از خواب پریدم😑

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من هنوز خواب میبینم از امتحان جا موندم دنبال لباس و کیف و کتاب مدرسه میگردم پیداشون نمیکنم تا اینکه شب میشه و وقت مدرسه و امتحان تموم میشه منم پر از استرسم

این بدترین خوابیه که هرچند قت یه بار میبینم 

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️

خواب دیدم یک گراز سیاه و خونی و کثیف و بدبو آدمارو هرشب میخورع. وتیکه تیکه میکنه.تو خواب دیدمش با سرعت به سمت من میومد منم کاری نتونستم بکنم از کنارم رد شد یکی دیگه رو خورد و تیکه تیکه کرد.بعدم به من یک نگاه وحشتناک کرد و رفت😓

🖤حضرت علی علیه السلام🖤میشه اگر دوست داشتید برای شفای دخترم دعا کنید.
چند شب پیش دیدم ک سرم میخواره میرم موهامو بزنم کنار تا ببینم چه شد ک دیدم ی قسمت از موهام بهم چسبیدن ...

خوبه یادتم مونده

2738
من هنوز خواب میبینم از امتحان جا موندم دنبال لباس و کیف و کتاب مدرسه میگردم پیداشون نمیکنم تا اینکه ...

چند سالته

من چندشب قبل خاب دیدم با مامان وخاهر همسر سابقم رفتیم یه قبرستون بالاسر یه قبر یه نفر که تازه دفنش کرده بودن و هنوزسنگ قبر نداشت روش یه پارچه سیاه کشیده بودن مادر وخاهرش های های گریه میکردن یه نفر اومد فاتحه خوند من گفتم ممنون خدااموات شمارم بیامرزه ولی خودم گریه نمیکردم. فک کنم قراره بمیره ایشالاه

اوخودش یک تنه سپاهی بود😢 شهادتت مبارکسرداردلها
خواب دیدم یک گراز سیاه و خونی و کثیف و بدبو آدمارو هرشب میخورع. وتیکه تیکه میکنه.تو خواب دیدمش با سر ...

معنیش دفعه دیگه تورو میخورم😂

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
من چندشب قبل خاب دیدم با مامان وخاهر همسر طابقم رفتیم یه قبرستون بالاسر یه قبر یه نفر که تازه دفنش ک ...

😂😂😂😂😂

2706