2737
2734
خواب ديدم تو اتاق خوابيدم كه يه دفعه دستگيه ي در تكون خورد . يكي درو باز كرد اومد تو  وديدم يه ...

چ وحشتناک😪😭

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بختک چیه

نمیدونم انگار نفس آدم بالا نمیاد من شنیدم ولی نمیدونم چیه طبق چیزایی که شنیدم به این نتیجه رسیدم که اگر ظهر بخوابم میافته روم😁

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
نمیدونم انگار نفس آدم بالا نمیاد من شنیدم ولی نمیدونم چیه طبق چیزایی که شنیدم به این نتیجه رسیدم که ...

اهاااان.من همزادم شنیدم ک همزادت میشینه پیشت و داد میزنه اگ صداشو بشنوی روانی میشی تو خواب

عروس کوچولو16 ساله.خانومِ عاقام.m.❤ناشناسم  ساندویچ پیتزا لواشک  
2731
اهاااان.من همزادم شنیدم ک همزادت میشینه پیشت و داد میزنه اگ صداشو بشنوی روانی میشی تو خواب

واییییییییییی چه وحشتناک 

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
کسییییی هس اینجا ک نامزد باشع

واس چی؟ تازه عروسم میشه؟😂

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
واس چی؟ تازه عروسم میشه؟😂

همینطوری حرف بزنیم درباره خواسگاریو عروسی بیا تاپیک عروسی و اینا تاپیک بعدیمه

عروس کوچولو16 ساله.خانومِ عاقام.m.❤ناشناسم  ساندویچ پیتزا لواشک  
همینطوری حرف بزنیم درباره خواسگاریو عروسی بیا تاپیک عروسی و اینا تاپیک بعدیمه

بزن بزن👍😁😁 

2738