2733
2734
عنوان

قرصایی که بهداشت میده به باردارا

856 بازدید | 14 پست

سلام بچه ها چه قرصایی میدن? چرابمن نمیده دفه اول گف ویتامین دی وفولیک بخور درصوزتی که باید خودشون بدن دفعه دوم یه خانم دیگه بود بهم اهن و مولتی داد حالااین سری رفتم بازهمون اولی بود بهم قرص نداد فقط گف اهن بخور وکلسیم. مگه نباید بدن? اگه وظیفشونه بدن برم بگیرم اخه بیرون خیلی گرونه اهن خارجی و ویتامین دی خارجی وایناگرفتم زیاد درمیاد

اوخودش یک تنه سپاهی بود😢 شهادتت مبارکسرداردلها
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مولتی واهن سی تا داد دفه قبل دوماه بعد نوبت زد برم گف بخور مولتی واهن و کلسیم ولی نداد بهم... چطوریه همون سی تا رو فقط میدن تااخر?

2742
2738

بله بايد بده بگو دفعه قبل بهم ندادي نمتونم ازبيرون بخرم يه نصيحت خواهرانه تومسايل پزشکي ودارويي چه درحضورپزشک چه موقع تحويل دارو از داروخونه خيييلي دقيق باشيد وبازم سوال وچک کنيد

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊

من دکترم گفت فقط داروها تجویزی خودم بخور داروهایی ک مرکز بهداشت میده استفاده نکن اونا زمان مصرف داروهارو رعایت نمیکنن منم اصلا نخوردم  

همسرجانم چون تُ دارم همہ دارم،دِگَرم هیچ نباید...
من دکترم گفت فقط داروها تجویزی خودم بخور داروهایی ک مرکز بهداشت میده استفاده نکن اونا زمان مصرف دارو ...

منم قرصارونشون دکترم دادم بهشم گفتم که بهداشت گفته مولتی رو که میخوری فولیک نخور دیگه. درسته? چیکار کنم قرصارو دید تایید کرد گف خوبه بخور... وقتی وظیفشونه بدن چراپشت گوش میندازن ازاین بدم میاد

بهداشتو ول کن مگه خودت دکترنداری همون برلت دقیقترمینویسه دیکه هردارویی ک بایدبخوری..من اول رفتم بهداشت بهم قرص امگا3دادن سه تادونه گفت ماهی یک عدد😒درحالی ک دکتررفتم بهم امگانوشت گفت یک شب درمیان بایدبندازی وهمینطور مولتی ویتامین واین چیزام نوشت..بهداشت دارو درست نمیدن تشخیصشونم اکثرا غلطه همون ببین دکترت چی میگه حرف اونوگوش کن

خدایاشکرت
 منم قرصارونشون دکترم دادم بهشم گفتم که بهداشت گفته مولتی رو که میخوری فولیک نخور دیگه. درسته? ...

وظیفشونه بدن بمنم میدن خودم میگم دارم بدید یکی دیگ

اره با مولتی دیگ فولیک نخور خودش داره

همسرجانم چون تُ دارم همہ دارم،دِگَرم هیچ نباید...
2706