2737
2734
عنوان

باردارای ماه اخر بیایین دورهم باشیم🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 102 پست
انشالله فردا پس فردا درد بگیرتت راحت بشی.

وای ان شاءالله امشب هر چی فیلم بازی کردم دکترم قبول نکرد بستریم کنه با امپول فشار...  

خدایا برای همه نعمت هایی که بدون چشم داشت و توقع به من دادی ازت ممنونم...    
من به شوهرم میگم دخترمو عمرااا شوهر بدم همه چی براش محیا میکنم شوهر براچیشه والا 😂

😂😂😂خودش خبر نداره از الان خواستگار داره😂😂😂😂

فرشته کوچولوم ۱۳۹۹.۲.۱۵زمینی شد🤗😍خوش امدی عزیزم به دنیای منو بابایی تیکر به وقت تولد خودم😍🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
والا بخدا...فکر میکردم خنگ باشن بگن وای اره بستریش کنید  دسدم نه اونا از منم حریف ترن...   ...

حرفه این.یعنی فیلم جواب نمیده نه؟؟؟؟نی نی گلت اگه همراهی میکرد نیاز به فیلم نبود خانم جان جاخوش کرده تو دل مامانی.پیاده روی پله....اینارو انجام دادی؟؟

خدایاشکرت بابت همه چیز☺🤏
حرفه این.یعنی فیلم جواب نمیده نه؟؟؟؟نی نی گلت اگه همراهی میکرد نیاز به فیلم نبود خانم جان جاخوش کرده ...

اره بابا خیلی حرفه ای هستن...اره میرم...به قول مادر بزرگم بچه مثل میوه هست تا نرسه از درخت نمیوفته

اره بابا خیلی حرفه ای هستن...اره میرم...به قول مادر بزرگم بچه مثل میوه هست تا نرسه از درخت نمیوفته

اره مامانمم میگه تا خدا فرمان نده هرکاری بکنی بچه نمیاد.بچه اولته؟؟

خدایاشکرت بابت همه چیز☺🤏
2740
انشالله بسلامتی زایمان کنی براماهم دعا کن این روزا بخیر خوشی بگذره.

ممنون دوست خوبم..ان شاءالله بسلامتی و به موقع زایمان کنی شماهم