2410
2553
عنوان

باردارای ماه اخر بیایین دورهم باشیم🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 102 پست
اخرشششی دلاوررر تومیتونی😃

انقد سنگین شدم ..دیگه حال ندارم 

امشب رفتم زایشگاه برا معاینه دستکش کرد دستش بدون ژل روان کننده معاینم کرد اصلا داغون شدما بدجور....

خدایا برای همه نعمت هایی که بدون چشم داشت و توقع به من دادی ازت ممنونم...    
جووون😍😂

راستی 

با پسر مشورت کنم ببینم راضی میشه دخترت بگیره رو دستت نمونه🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂

فرشته کوچولوم ۱۳۹۹.۲.۱۵زمینی شد🤗😍خوش امدی عزیزم به دنیای منو بابایی تیکر به وقت تولد خودم😍🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انقد سنگین شدم ..دیگه حال ندارم  امشب رفتم زایشگاه برا معاینه دستکش کرد دستش بدون ژل روان کنند ...

وای نزار اینکارکنن باهات

من دوبار عاشق شدم یکبار با دیدن لبخند یار بار دیگر لبخند تو فرزندم 😍 تو جانی و یارم جانانم
2456
انقد سنگین شدم ..دیگه حال ندارم  امشب رفتم زایشگاه برا معاینه دستکش کرد دستش بدون ژل روان کنند ...

عخ این پرستارا ببخشیدا خیلی وحشین .مراعات نمیکنن.

چندسانت باز بودی؟؟؟؟

خدایاشکرت بابت همه چیز☺🤏
وای نزار اینکارکنن باهات

خیلی دردم.گرفت  تازه بیمارستان خصوصی هم هستم ..دکترم تو مطب معاینه میکنه اصلا متوجه نمیشم اما امشب خیلی دردم گرفت

خدایا برای همه نعمت هایی که بدون چشم داشت و توقع به من دادی ازت ممنونم...    
راستی  با پسر مشورت کنم ببینم راضی میشه دخترت بگیره رو دستت نمونه🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂

😒😒😒😒😒😒😂😂😂😂😂

سردخترمن دعواس😂😂دخترعموم بارداره میگه دخترت براپسرمن😂😂😂دوستای شوهرم همشون ی دونه پسر دارن بهش میگن دخترت برا پسرما😂😂دوستای خودم میگن دخترت براما😂😂😂دخترمو اصلا شوهرررر نمیدم طفلی ازهمین الان سرش دعواس😂😂😂

خدایاشکرت بابت همه چیز☺🤏
2714
😒😒😒😒😒😒😂😂😂😂😂 سردخترمن دعواس😂😂دخترعموم بارداره میگه دخترت براپسرمن😂😂😂دوستای شوهرم همش ...

باشه بابا مال خودتون

پسرم قصد ادامه تحصیل دا ه

ایششششش😂😂😂😂😂😝

فرشته کوچولوم ۱۳۹۹.۲.۱۵زمینی شد🤗😍خوش امدی عزیزم به دنیای منو بابایی تیکر به وقت تولد خودم😍🤩
باشه بابا مال خودتون پسرم قصد ادامه تحصیل دا ه ایششششش😂😂😂😂😂😝

من به شوهرم میگم دخترمو عمرااا شوهر بدم همه چی براش محیا میکنم شوهر براچیشه والا 😂

خدایاشکرت بابت همه چیز☺🤏
2706