2733
2739
عنوان

من خیلی احمقم

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 46 پست
اره، بجورایی همخونه ایم واقعا

خب دلسوزيد برا چيع باهاش اتمام حجت كن بگو اگع بچه دار نشيم جدا ميشي بالاخره بعد 12 سال بايد حرف همو بفهميد 

سنش هم ك كم نيس بايد باهاش منطقي حرف بزني قبول نكرد جدا شو چند سال ديگه تو مي موني و تنهايي و حسرت بچه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نداشتن رابطه هم مطمئنن به خاطر اینه که میترسه علاقه شدید شما باعث بشه باردار بشین...ولی خوب اونم دلیل قانع کننده ایی نیست که رابطه نداره...

از چی میترسه...از مسئولیت...محدودیت یا حوصله نداره...اگه همه سختیهاش رو قبول کنین...و قول بدین اصلا به اون فشاری نیاد چی؟؟؟...

البته این که یه بچه...پدرش اونو بخواد حق طبیعیه...ولی باید بفهمین چرا؟؟؟

به هر آنچه بخواهد...من راضیم...😊
2731
اره عزیزم چرا نمیشه پولاتو جمع کن بگو میخوام تنها برم . منم همین کارو میکنم. البته خانوادم کاری به ک ...

نه نمیشه من متاهلم و با یه بچه

مجرد هم بودم نمیذاشتن برام شده عقده

آنچه میدانم،آنچه را که میخواهم،نابود میکند
نداشتن رابطه هم مطمئنن به خاطر اینه که میترسه علاقه شدید شما باعث بشه باردار بشین...ولی خوب اونم دلی ...

چهل و نه سالشه بابا، بچه که نیست، بچه نمی خواد، حرف هیچکسم براش مهم نیست

یجورایی از خودخواهیشه، میگه میخام راحت و بی دغدغه زندگی کنم

من دلم بهش گرم نیست، میخام خانواده و بچه داشته باشم، کافیه از نظر من

درسته...اما درک نمیکنم فقط برای اینکه...ما هم تقریبا همین شرایط رو داریم...با این تفاوت که نشدنمون خواسته خودمون نیستش...و فعلا که نشده...😐...

این دلسوزیتوت از سر دوست داشتنتونه...و اینکه خودتونم میدونید که یه جورایی بی انصافی در حقشه...ولی در درون میدونید که اگر جدا هم نشید بی انصافی در حقه خودتون...فکر کنم باید حتما برید یه مشاوره...تا روی دلایلتون کار بشه...و این حس ترحم از بین بره...و بفهمین بهترین کار برای خودتون و اون چیه...اولویت با کیه...

2740
خب دلسوزيد برا چيع باهاش اتمام حجت كن بگو اگع بچه دار نشيم جدا ميشي بالاخره بعد 12 سال بايد حرف همو ...

یه قیافه موش مرده به خودش می گیره دلم براش کباب میشه، تازه شاید مسخره باشه ولی خواب دیدم جدا شدم بعد یکی از اشناها میگه تو تنهایی با وضع بدی مرده😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

چهل و نه سالشه بابا، بچه که نیست، بچه نمی خواد، حرف هیچکسم براش مهم نیست یجورایی از خودخواهیشه، میگ ...

اوهوم...درسته...پس اونم دلیل منطقی نداره...پس تقریبا حق با شماست که بعد از 12 سال...نسبت به زندگیتون سرد بشید...درسته...اگه تمام تلاشتون رو کردین برای اینکه حداقل کمی نظرتون اولویت قرار بگیره...پس بهتره واقعا برین مشاوره و جدی به تصمیمتون فکر کنید...ان شاالله که راه درست رو با اطمینان پیدا کنین...

درسته...اما درک نمیکنم فقط برای اینکه...ما هم تقریبا همین شرایط رو داریم...با این تفاوت که نشدنمون خ ...

خیلی راست گفتی، دردم همینه دارم به خودم ظلم می کنم و وحشت دارم از پشیمون شدن

یه قیافه موش مرده به خودش می گیره دلم براش کباب میشه، تازه شاید مسخره باشه ولی خواب دیدم جدا شدم بعد ...

با دلسوزي مسخرت داري خودتو ازار مي دي كاش اونم حداقل اين حس رو ب تو داشت و مي ذاشت لذت مادر شدن رو تجربه كني

درسته...اما درک نمیکنم فقط برای اینکه...ما هم تقریبا همین شرایط رو داریم...با این تفاوت که نشدنمون خ ...

خودم زیاد مشاوره رفتم، بعضیها میگن جدا شو، البته اخرین مشاورم هم نگران شوهرم بود و شاید تنها موندنش

2706