2737
2734
عنوان

من خیلی احمقم

543 بازدید | 46 پست

راستش من دلایل کافی برای طلاق گرفتن دارم، ولی فقط نگران شوهرم هستم بعد از طلاق، کلا یه مدلیه احساس دلسوزی و همدردی ادم می جوشونه، تا حالا هم که باهاش بودم لابد بهمین خاطره، خوب بچه نمی خواد و مدتهاست که روابط زناشویی نداریم، البته وضعش خوبه، پاس خارجی داره، من ۳۵ سالمه و اون ۱۴ سال ازمن بزرگتره، الان دوازده ساله باهمیم...

میخام جدا بشم شاید بتونم دوباره ازدواج کنم و بچه دار بشم، اگر بشه البته، خسته شدم ازش ولی نگرانشم، هر وقت حرف جدایی میشه، یه قیافه موش مرده ای به خودش می گیره دل آدم کباب میشه‌عوضی ولی من دوست دارم بچه و خانواده واقعی داشته باشم

بچه هایی که جدا شدین این حس داشتین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاشقشی خبر نداری🍭😃

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2728
2740

اگه مشکل دارین بچه به سرپرستی بگیرین  توان مالیشو اگه دارید وقتی همو دوس دارین چرا جدابشین تا راه حل هست 

نمیدانم چه میخواهم بگویم غمی در استخوانم میگدازد..🎭
نه من جدا شدم خیلیم حالم بهتر شده بود و خیلی واسه خودم گشتم و تفریح کردم

ببخشید چرا جدا شدی عزیزم؟چندسالته؟

نمیدانم چه میخواهم بگویم غمی در استخوانم میگدازد..🎭