2733
2739
عنوان

تاحالا شده خوشبختی رو حس کنین اون لحظه رو توصیف کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 293 بازدید | 35 پست
آره امروز صبح وقتی دوتا بی بی چکم مثبت شد میخواستم گریه کنم اما نیومد عوضی هر چقدر زور زدم😅

شیرینیش واسه تاپیک هام گزارش بزن

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
آره امروز صبح وقتی دوتا بی بی چکم مثبت شد میخواستم گریه کنم اما نیومد عوضی هر چقدر زور زدم😅

ای جااان😍😍😍😍😍 مبارکت عزیزم انکشاءالله سالم و صالح باشه 

من بعد سه روز تاخیر منفی بود😞 شوهرم میگه مهم نیست اصلاً ولی میدونم ناراحته

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اره حس کردم ولی متاسفانه تموم شد

دختر عموم پروفایلش زده خوشبختی یعنی اسمِ شوهرت مرتضی باشه یِ دلِ سیر گریه کردم برا همه ی اون بدبخت های که اسم شوهرشون مرتضی نیست خدایا خیلی بی انصافیه.

وقتی همه ی درسام پاس شد و فارغ اتحصیل شدم از دانشکده تا خوابگاه پرواز کردم همه چیز برام مثل خواب بود خیلی خوشحال بودم

برو به هرکی پرسید ازت چرا باهامی بگو خدامی😊
منم وقتی بی بی چکم مثبت شد از خوشحالی گریه کردم اما بعدش پشیمون شدم زود بود بارداری😂

آخه نیومد لامذهب این همه زور زدم دریغ از یه قطره اشک 😁😥

ن دیگه برای ما خوب موقعه بود

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
وقتایی ک شوهرم سر مسائلی ب شدت مخالفه ولی وقتی میبینه من اون چیزو میخوام بهم میگه فقط بخاطر تو چون ع ...

الهی😍😍😍😍😍😍

2740
زدم برات

خیر ببینی برا همشون

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
ای جااان😍😍😍😍😍 مبارکت عزیزم انکشاءالله سالم و صالح باشه  من بعد سه روز تاخیر منفی بود😞 شو ...

ممنون عزیزم ایشالا که زود زود مامان میشی میای اینجا خبرشو بهمون میدی ☺️

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
وقتایی ک شوهرم سر مسائلی ب شدت مخالفه ولی وقتی میبینه من اون چیزو میخوام بهم میگه فقط بخاطر تو چون ع ...

واسه اینکه این لحظه همیشه تکرار بشه واسه پست هام گزارش میزنی

عزیزم ان شاالله که نمرات خوبی هم بگیری کلا خستگیت در بیاد من وقتی شام و می خوریم تموم میشه نگاه به ه ...

نمرات که یکی گوه تر از یکی دیگه😑😂

امروز بعد امتحان رفتم گریه ردم استاد نمره نداد برام😑

اره واس چهارتاش

انشالا امروز یه اتفاق خوب برات بیفته

2706