2752
2734
عنوان

تاحالا شده خوشبختی رو حس کنین اون لحظه رو توصیف کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 293 بازدید | 35 پست
آره امروز صبح وقتی دوتا بی بی چکم مثبت شد میخواستم گریه کنم اما نیومد عوضی هر چقدر زور زدم😅

شیرینیش واسه تاپیک هام گزارش بزن

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
آره امروز صبح وقتی دوتا بی بی چکم مثبت شد میخواستم گریه کنم اما نیومد عوضی هر چقدر زور زدم😅

ای جااان😍😍😍😍😍 مبارکت عزیزم انکشاءالله سالم و صالح باشه 

من بعد سه روز تاخیر منفی بود😞 شوهرم میگه مهم نیست اصلاً ولی میدونم ناراحته

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

اره حس کردم ولی متاسفانه تموم شد

دختر عموم پروفایلش زده خوشبختی یعنی اسمِ شوهرت مرتضی باشه یِ دلِ سیر گریه کردم برا همه ی اون بدبخت های که اسم شوهرشون مرتضی نیست خدایا خیلی بی انصافیه.

وقتی همه ی درسام پاس شد و فارغ اتحصیل شدم از دانشکده تا خوابگاه پرواز کردم همه چیز برام مثل خواب بود خیلی خوشحال بودم

برو به هرکی پرسید ازت چرا باهامی بگو خدامی😊
منم وقتی بی بی چکم مثبت شد از خوشحالی گریه کردم اما بعدش پشیمون شدم زود بود بارداری😂

آخه نیومد لامذهب این همه زور زدم دریغ از یه قطره اشک 😁😥

ن دیگه برای ما خوب موقعه بود

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
وقتایی ک شوهرم سر مسائلی ب شدت مخالفه ولی وقتی میبینه من اون چیزو میخوام بهم میگه فقط بخاطر تو چون ع ...

الهی😍😍😍😍😍😍

زدم برات

خیر ببینی برا همشون

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
ای جااان😍😍😍😍😍 مبارکت عزیزم انکشاءالله سالم و صالح باشه  من بعد سه روز تاخیر منفی بود😞 شو ...

ممنون عزیزم ایشالا که زود زود مامان میشی میای اینجا خبرشو بهمون میدی ☺️

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
وقتایی ک شوهرم سر مسائلی ب شدت مخالفه ولی وقتی میبینه من اون چیزو میخوام بهم میگه فقط بخاطر تو چون ع ...

واسه اینکه این لحظه همیشه تکرار بشه واسه پست هام گزارش میزنی

عزیزم ان شاالله که نمرات خوبی هم بگیری کلا خستگیت در بیاد من وقتی شام و می خوریم تموم میشه نگاه به ه ...

نمرات که یکی گوه تر از یکی دیگه😑😂

امروز بعد امتحان رفتم گریه ردم استاد نمره نداد برام😑

اره واس چهارتاش

انشالا امروز یه اتفاق خوب برات بیفته

2706