2726

من الان حس میکنم خیلی خوشبختم 

امتحانام تموم شده 

میخوایم برگردیم شهرمون😢😢😢😢 از ذوقش داره اشکم میاد😄😄😂😂

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢

آره امروز صبح وقتی دوتا بی بی چکم مثبت شد میخواستم گریه کنم اما نیومد عوضی هر چقدر زور زدم😅

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

صدای خنده های از ته دل پسرمو شوهرم وقتی بازی میکنن 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
منم خیلی احساس خوشبختی میکنم کنارهمسروبچه هام

واسه اینکه بیشتر خوشبخت بشی واسه پیت هام گزارش میزنی خیر ببینی 

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔

وقتایی ک شوهرم سر مسائلی ب شدت مخالفه ولی وقتی میبینه من اون چیزو میخوام بهم میگه فقط بخاطر تو چون عاشقتم باشه... 

اون لحظه میخوام تموم نشه

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.

استارتر توام بزن لطفا 

اگه تاپیکام حذف شه من حس خوشبختی دارم و میام برات توصیفش میکنم 

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔

معمولا بلافاصله اهنگ شادمیزارم بلندمیشم اینقدرمیرقصم تا از کت وکول بیفتم

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)

عزیزم ان شاالله که نمرات خوبی هم بگیری کلا خستگیت در بیاد من وقتی شام و می خوریم تموم میشه نگاه به همسر مو و دخترم می کنم که چقد عاشقشونم و سیر شدن و سالمن از ته وجودم احساس خوشبختی می کنم

اللهم صل علی محمد و آل محمد دعا کنین به حق حقانیت صلوات مشکل کار همسرم حل بشه و کار ثابت داشته باشه 
2706