2733
2734
عنوان

تاحالا مامانتون گفته که شوهرتون...

| مشاهده متن کامل بحث + 2631 بازدید | 118 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم امشب خیلی دلم گرفته

مامانم زنگ زده که بابات گریه کرده گفته این دختر کی میخواد بچه بیاره وقتی من مردم😔

من بچه دار نمیشم دعا کنید

مامانم رفت😔🖤 و من موندم و خاطره هاش🥀دوست داشتی یه صلوات برای مامانم بفرست🙏
2731

تو عقد اینقدر من ازین حرفا و بحثا داشتم.الان همه چیز درست شده

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍

بگو ممکنه که شوهر تو و خونوادشم باب میل من نبلشن ولی من حق انتخاب نداشتم!

درست مثل شما که درمورد همسر من حق انتخاب نداری

پدر و مادر شما فققققط پدر و مادر شمان

نه هدایت کننده ریموت کنترل زندگی شما

2738

خوب میگفتی چرا به دلت ننشسته ؟؟

بعد میگفتی تو دلمو خالی نکن برام مهمه که شما دوستش داشته باشین الان جلوش واینسی تا آخر عمر سرکوبشو بهت میزنن بگو بهترین باید شما هم دوستش داشتع باشین و احترامشو حفظ کنین پیش شوهرت نگی این حرفو

مادر من همیشه میگه ...اوایل که میگفت کاش خواننده بودن قدبلندو خوشگل بودن ..منم باهاش شوخی دارم میگم هر چی فانتزیای جوونیت بود رو اینا میخواستی پیاده کنی..حالا شوهر من قد بلندو هیکلیه میگه کاش مداح یا خواننده بود .😐😐😐😐نمیدونم چه کلیدیه صدا قشنگ‌باشه

خوب هیچ کس کامل نیست مگه خود مادرت براش سنگ تموم گذاشته??

بخشش هم از بزرگانه جای جدایی و نیومدن مادرت میتونه با سیاست جذب شما کنه مثلا زنگ بزنه دلم برات تنگ شده شام بیا پیشمون 

یا الکی ی کادو کوچیک بگیر بده ب شوهرت بگو مادرم هرجا بره ب فکرته واست اینو گرفته 

من خودم این مشکلو بین پرم و شوهرم داشتم ٧ سال سیاست نداشتم کلی اذیت شدم چون بلد نبودم بینشونو درست کنم 

به فکر اینم نباش بعد عروسی درست بشه خودت باید میونشونو با سیاست درست کنی 

الکی به مادرت بگی شوهرم دل تنگته ولی خوب شما تحویلش نمیگیری روش نمیشه بیاد 

😂😂😂😂😂😂دیوونه

😄

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
2706