2737
2739
عنوان

تاحالا مامانتون گفته که شوهرتون...

| مشاهده متن کامل بحث + 2631 بازدید | 118 پست

مامان من که کلا مخالف بود 

چون اختلاف فرهنگی و طبقاتی داریم

میگفت من میخوام بهت جوجه کباب بدم تو‌فلافل ۲ تومنی می خوای

مامانم هنوزم دوسش نداره

میگفت دخترت شوهر میکنه منو درک میکنی که براش بهترین میخواستی 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من نیاز نداره مامانم بگه خودم همیشه میگم😕

عاشقت شدم

منم امروز به شوهرم گفتم پشیمانم زنت شدم

انقد دست دست کرد از ۹۶ 

دیگه نمی تونیم.خونه بخریم 

هی باید فقیر باشیم اه 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
گند بزنن به دوران عقد..گند واقعا..اه یک لحظه ارامش ندارم

وای انگار منی که داری حرف میزنی.الان یه ساله عقدم عروسی هم احتمالا نه ماه دیگه اس بعد محرم صفر

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود، ز هر چه رنگ تعلق پذیرد، آزاد است..
عاشقت شدم منم امروز به شوهرم گفتم پشیمانم زنت شدم انقد دست دست کرد از ۹۶  دیگه نمی تونیم. ...

🤭😂☹👎

زندگی خیلی سخته خیلی ؛ مخصوصا تو این اوضاع ِ ایران اونم برای ما جوونا

خدا بهمون رحم کنه واقعا

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای انگار منی که داری حرف میزنی.الان یه ساله عقدم عروسی هم احتمالا نه ماه دیگه اس بعد محرم صفر

اخی عزیزممم.۹ ماه دیگه؟من الان فکر میکنم تنم میلرزه😑😑😑..حاضر نیستم یک‌روز دیگ تو عقد بمووونم

2740
اخی عزیزممم.۹ ماه دیگه؟من الان فکر میکنم تنم میلرزه😑😑😑..حاضر نیستم یک‌روز دیگ تو عقد بمووونم

چه میشه کرد.ان شالله زودتر عروسی بگیری خوشبخت باشی😍

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود، ز هر چه رنگ تعلق پذیرد، آزاد است..

مامان منم بیشتر مواقع میگه که قیافش اینجوریه رفتارش اونجوریهه و....به خانوادشم گیر میده

اماخودشوهرم خیلی احتراممو داره وهرچی اراده کنم برام خریده مامانمم اینجور مواقع خوشحال میشه اماتا یکم ببینه ناراحتیم ازهم یه چیزی میگه یه فحشم تنگش میزاره

من نگفتم اما صد در صد فهمیدن که نمیشیم چون حرفی از نخواستن نمیزنیم به خدا هیچ مشکلی هم نداریم نه خو ...

عزیزممم ان شالله صلاح خدا با مراد دلتون یکی باشه هر چی زودتر  دامنتون سبز شه

بهش میگم مامان جان میام بخدا میام.بهت سر میزنم. خیلی احساساتیه و به من وابسته.یهو میگه نیومدی هم نی ...

مث  مامان منه من الان عروسی کردمم  هر هفته باید هم رو ببینیم البته من خودمم دلم تنگ میشه