2737
2734
عنوان

حاجت دارا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 930 بازدید | 178 پست
اااا کجا اشنا شدید مگه عزیزم کارش چیه برو جلوش یکم دلبری کن 😁

عزیزم از اقواممونه من پنهانی دوسش دارم اونم دوست داره بیاد خواستگاریم ولی یه نفر نمیزاره 😔

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید

سلام واسه سلامتی اقا امام زمان و ظهورشون و  واسه شفای مریضهای روحی و جسمی دعاکن منم یاد کن دعام کن ممنون الهی حاجتت روا

یاعلی

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم شغلش جوره چیکارست خوب چرا نمیذارن 😔

معلمه.. عموی من نمیزاره😔ما همو خیلی دوست داریم فقط ارتباطی باهم نداریم 

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید

استارتر عزیزم واسه این دوستامم دعا کم مرسی گلم منم واست صلوات میفرستم 

یاعلی 

@hellosummer    

@صدفگل   شفای پدرشون 

@مامانبزرگپانیذ    

@چمنگل    

@باشکوه    

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
معلمه.. عموی من نمیزاره😔ما همو خیلی دوست داریم فقط ارتباطی باهم نداریم 

ختم واقعه رو بردار عزیزم اسمتو نوشتم سر نماز دعات میکنم 

نکنه پسر عمو یا پسردایی ته که عموت نمیذاره عموها اکثر تو این موارد سنگ میندازن 😕

2740
ختم واقعه رو بردار عزیزم اسمتو نوشتم سر نماز دعات میکنم  نکنه پسر عمو یا پسردایی ته که عموت نم ...

مرسی عزیزم خیلی ممنون انشاالله حاجت روابشی مهربونم😘😘😘🌹🌺⚘..پسر عمه بابامه این عموی ناتنی منه با ما بده نمیزاره اینا بیان جلو

استارتر عزیزم واسه این دوستامم دعا کم مرسی گلم منم واست صلوات میفرستم  یاعلی  @hellosum ...

ممنون مهربون 

😘😘😘😘😘😘😘

استارتر برا حاجت منم بخون اسمم زهراس یکی رو دوست دارم دعا کن اونم منو بخواد وبه مصلحت باشه بهش برسم و باهاش تو حرم ضامن آهو عقد کنم و خوشبخت بشم

واسه عمه مادرمم دعا کن اسمش خدیجس؛ دکترا جوابش کردن؛سرطان کبد داره دعا کن خوب بشه

ان شاءالله حاجت روا بشی عزیزم

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
استارتر عزیزم واسه این دوستامم دعا کم مرسی گلم منم واست صلوات میفرستم  یاعلی  @hellosum ...

ممنونم از استارتر ودختر گلم که بایاعلی گفتنش به آدم انرژی مثبت میده انشالله بحق خون پاک مولاعلی علیه السلام درمحراب مسجد کوفه..... همه با هم حاجت روابشیم آمین آمین 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
ممنون مهربون  😘😘😘😘😘😘😘 استارتر برا حاجت منم بخون اسمم زهراس یکی رو دوست دارم دعا کن اون ...

چشم حتما عزیزدلم یادداشت کردم انشالله هم شما به خواستت برسی اگر به صلاحته و برای عمه مادرتون هم حتما دعا میکنم 😍🌹

ممنونم از استارتر ودختر گلم که بایاعلی گفتنش به آدم انرژی مثبت میده انشالله بحق خون پاک مولاعلی علیه ...

2706